Predejakulačná tekutina

Príspevok v téme: Predejakulačná tekutina
rolo14

zdravím,
je možné že keď som sa dotkol svojho penisu na ktorej bolo troška predejakulačnej tekutiny a potom tou rukou vypalcoval priateľku , žeby otehotnela? na ruke jej fakt nebolo veľa ak vôbec niečo , niesom si istý , ale pre istotu sa pýtam ... bolo to v sobotu večer , v pondelok mala dostať menštruáciu no nedostala ... je utorok a mešká jej jeden deň ... obvykle ju ale dostáva až tak na 30-32 deň ...

a ešte jedna vec , dajme tomu žeby bola tehotná ... môže dostať menštruáciu tiež? na strednej sme sa učili , že pokiaľ sa vajíčko usídli trvá to 4-5 dní ...

vopred ďakujem :)

alenka_maxova

ale preco nemate chraneny styk? Nerozumiem tomu...
S mykozou to urcite nic nema, hlavne sa preliecte - ty aj tvoje dievca.

jurajk0

no ide o to, že mi to dost vadi ze sa mi nieco taketo prihodi este pred orgazmom. a bojim sa ze to moze obsahovat spermie. a pri nechranenom sexe je to dost zavazne.

A nestavalo sa mi to, tam ma zaujima ci sa toho viem niak zbavit alebo to je spojene s chorobou. mykoza.

ako zisitm ci je to kvapavkova infekcia ?

alenka_maxova

jurajk0, liecit sa z tohto? To myslis preboha ako? Ty asi myslis cosi ine. Pozor, nepomyl si kvapocky lasky a kvapavkovu infekciu...To je sakra rozdiel..

jurajk0

Dá sa táto Predejakulačná tekutina alebo tzv. kvapka lasky liecit? Dost ma to trapy, kedze moja partnerka ma rada sex bez ochrany a neuziva ziadne antikoncepcne tabletky. Stalo sa mi to len párkrat (v poslednej bode iba) moze to mat nieco spolecne ze som prekonal chorobu (bral som antibiotika), a momentalne mam mykozu (jakmile som ju dostal sex sme nemali, uzivam krem) ale trapy ma ta kvapocka, da sa z toho niak vyliecit ?

kaciatko_7

ano ta predejakulacna tekutina, tzv. "kvapocky lasky" nemusi ale moze obsahovat spermie, ale nie su v tej tekutine koncetrovane az v takom mnozstve ako v ejakulate... zalezi aj na tom, ci ide o prvy styk, alebo po nom nasledujuci druhy styk, t. j. ked sa muz spravi a ma dalsi styk... v pripade nasledujuceho styku moze tato tekutina obsahovat aj zivotaschopnejsie spermie ktore mozu oplodnit vajciko... preto je dobre po prvom styku vymocit sa a s druhym par hodin pockat

rolo14

ďakujem kaciatko za odpoveď :) ešte jedna otázka je predejakulačna tekutina sú kvapky lásky? a ak hej obsahuje tekutina ktorú muž vylučuje niečo ako "prírodný lubrikant" sperimie? ďakujem

prepáčte moju nevedomosť , mám len 15 ... hľadal som to , no nikde som nenašiel normálnu odpoveď iba samý spam :(

kaciatko_7

je to viac nepravdepodobne ako ano... po prve v tej tekutine sa ani spermie nemusia nachadzat a po druhe aj keby sa nachadzali, tak musia byt veeelmi zivotaschopne, aby presli taku dlhu cestu a este pritom dokazali oplodnit vajciko... a este k tomu to ovplyvnuje vela faktorov, napr. plodne dni priatelky, kysle ph v posve, ktore nie je pre spermie zrovna najvhodnejsie... a este si neviem predstavit ako by si ta spermia sama nasla cestu az ku krcku maternice, je to pre nu dlha cesta, asi by zabludila :D ine to je v pripade vystreku, kedy sa spermie rychlejsie dostanu cez krcek maternice k maternici...
a co sa tyka tej druhej otazky, je pravda ze zena moze mat menstruaciu aj ked doslo k oplodneniu... pocula som aj o pripade ked zena pravidelne krvacala este v tretom mesiaci tehotenstva...