Šport po zranení členku ?

Príspevok v téme: Šport po zranení členku ?
silvinka123

Dobry deň cca pred mesiacom som si preťažila pravdepodobne členok s cvičením. mala som bolesti v členku pri šlachách aj aj opuch mi trval cca 4 týždne a dodnes ju mám ešte trošku opuchnutú, síce už nebolí.Dostala som obstrek a lieky. Rada by som sa od niekoho dozvedela kedy možem začať cvičiť znova pretože od októbra som intenzívne cvičila 20 min stepper, 5 min leg master a 10 min brušáky a 5 min tvarovanie. kedže sa mi zranila noha mesiac necvičím pretože neviem ako začať aby som si zasa nezranila členok. prosím o pomoc niekoho kto je v športovej sfére dobry. mám si pri stepovaní zaviazať nohu? zafixovať ? alebo ako mám začať cvičiť.

silvinka 123

hm, ja viem ale kedže ten ortoped ku ktorému ma poslali mi okrem pichnutia obstreku nič nepovedal povedal že mám odpočívať 3-4 dni.dal mi lieky a to je všetko. ani mi nepovedal čo tam mám.že asi zapal preťaženie. nemala som zneho vôbec dobrý pocit preto som sem aj napísala. zlomeninu som nemala ani natrhnutý sval pravdepodobne som preťažila členok.

delphia

ja by som v tomto pripade brala radu radsej od cloveka, ktory je v medicine dobry a nie v sportovej sfere....

co tak tuto otazku polozit svojmu lekarovi, ktory ti nohu lieci? hm?