wifi router

kika13

ahoj ako som už písala že vypadol internet počas búrky tak mi zničil sietovú kartu v počítači neviem ako ,ale opravár povedal ,že si musím kúpit sietovú kartu,lebo z tejto zmizli všetky údaje.chcem sa spýtat čo je lepšie kúpit sietovú kartu ,alebo stačí wifi usb.

lost

kika13

net nemusi prave cezburku ist, napr ze vypadla elektrina u toho operatora, alebo na jeho sieti a tak..

obcas sa mi to tiez stava, aj na mobilnom internete od tmobile, orange, alebo o2 a aj nad kablovom nete...

ale ak sa to stava pocas kazdej aj malej burky, tak je to divne..

kika13

ten router sa zapája do modemu.neviem ako mi to známi nainštaloval,ale ked bola búrka,tak som sa nemohla dostat na internet potom sme museli ešte raz použit cedečko stáva sa že ked je búrka vypadne internet?ako je to s ochranou musím sa zaregistrovat aj s heslom? lebo on mi to nevedel spravit

Well

kika- porad sa pri kupe s predajcom.
Belkin ma adresu napr. 192.168.2.1
Ak kupis nieco ine.....mala by si to mat v papieroch napisane na akej www adrese to najdes.

kika13

AHOJ DAKUJEM ZA RADU ,ALE MALA BY SOM EŠTE JEDEN PROBLÉM mám notebook ASUS EEE PC 1201 NL A TEN NEMÁ CD-ramku ako si nainštalujem programi ked to tu nie je? díky za odpoved