melír na odfarbenie celých vlasov...

Príspevok v téme: melír na odfarbenie celých vlasov...
Hippi

Ahojte, neviete mi poradiť, či je možné použiť melírovaciu suspenziu na celé vlasy a nie len na niektoré pramene? Totiž veĺmi by som chcela mať pekné blond vlasy (nie žlté, oranžové alebo ako keby medené), ktoré mám po použití akejkoľvek blond farby:( Najkrajšie vlasy (pramene) som mala práve po odfarbení melírom a preto by som si chcela tým odfarbiť všetky vlasy. Len neviem, či je to vhodné...

Paťa K.

Prosím Vás... mne sa stala úplne otrasná vec... zhorela mi pokožka, neviem si to predstaviť, dávala som si hnedú farbu a urobila sa mi lisinka, proste mi odpadli vlasy. (farba po expiracii, je to len a len moja blbost, ze som si nepozrela krabicku).... Nikdy predtym sa mi to nestalo...
Dorastu tie vlasy, alebo nie????

lenkaa123456

asi nepouzivate spravne odtiene blond farby. ja som mala svetlo hnede vlasy svoje a nato som mala asi stredne hnedu farbu. postupnym odfarbovanim som dosiahla peknu blond. samozrejme ze zo zaciatku boli vlasy nepekne zlte, ale postupne to islo

ahoj123

ja mám ten istý problém...ja som pôvodne taká tmavšia blond,no vždy som chcela mať trošku svetlejšie blond vlasy,mám aj svetlejšiu pleť,proste viac mi sedí taká svetlejšia farba....farbila som si aj sama doma,aj u kaderníčky som bola,no stále mi to chytí do oranžova a pod....jediný raz sa mi podarilo zafarbiť vlasy na takú peknú prrodzenú blond,ale po odrastení,ked som dofarbovala tak vrch hlavy mi chytilo opat do oranzova :-( ....fakt neviem,teraz som sa nahnevala a zafarbila vlasy hnedym samponom,lebo mi uz odrastali moje tmavsie....rozmyslam ze si uz budem davat robit len blond melir,lebo uz fakt neviem ako dosiahnut peknu blond farbu...

lucindaDN

Prosim Ta len neurob taku blbost ako som pred 2rokmi spravila ja.Dva dni po sebe som si dala po sebe melir na celu hlavu,skoro mi zhorela koza,no a aby toho nebolo dost na treti den som si dala blond farbu.Pokozku som mala spalenu,myslela som ze mi vypadaju vsetky vlasy-nastastie nie,len po 3mesiacoch mi original odpadol pramen vlasov:)))Takze v zivote nikdy,to som mala ciernu farbu a chcela som sa jej zbavit...Fakt radsej vydrz chvilu rysava ako potom so slamou,a aj tak to nakoniec budes musiet vystrihat.

macka26

ak chces pekne blond vlasy, v ziadnom pripade ich neodfarbuj doma a sama neprofesionalnou kozmetikou lebo budes plakat

siwonka

prepokladam ze si tmavovláska..a tiez prepokladam ze ten melír bol z 12percentým peroxidom..čo si v žiadnom prípade nenanášaj na pokožku hlavy..preto sa to len melíruje pramene pod alobal.. lebo si spáliš hlavku..
čiže to je dlhý proces urobiť bloncku..
radsej vydrz tyzden ako ryšana a potom si daj znova farbu..

lenkaa123456

vyskusat to mozes, ale vlasy to velmi znici. najlepsie odfarobat vlasy je dobre s vhodnymi farbami a odtienmi, ktore postupne zafarbia vlasy na peknu blond