Závraty

Jarinko

Hm ... aj moja 17-tka sa blíži, nj.. howadiny okolo pc... :-) No jo, ďakujem za rady v pondelok si obehám lekára :-) Pekný zvyšok dňa Ti prajem.

sissa--

Neboj lasky este pridu ,ale zdravie mas len jedno takze sa drz a trocha pribrzdi.Ved stresovat a nahanat sa este budes dost .Tak sa maj a posluchaj!!!!!!!

Jarinko

hm... a môžem vedieť koľko máš rokov,a koľko rokov ma tvoj brat? ..Inak predpokladám že tvoj brat sa venuje skôr Cs-ku ako každé "moderné" dieťa :D

Jarinko

Hm, neoplatí... síce nejde o "Drobné" ale .. zdravie je vždy prednejšie. Myslím že to budem musieť obrátiť a prípadne si brať menej práce. Vyčerpaný? Ja veľa zvládnem a do pondelka bolo všetko O.k žiaľ,sklamal som sa trolinku v láske ... alebo inak povedané dostal som nové kopačky... 3 dni som sa nedokázal pozrieť do pc.. a teraz to musím dobehovať. Z nervami som už v koncoch ale taký je život.

sissa---

No ale ty musis byt velmy sikovny ,ked robis takuto pracu a v tomto si s mojim bratom urcite ruky podat nemozes .

sissa---

No pekne a aspon ti to stoji za to ,teda oplati sa ti takto si nicit uz odteraz zdravie ?Ale fakt,musis spat si vycerpany a to ti povie aj neurolog ,

Jarinko

Hm ... takže asi treba začať piť, dať sa vyšetriť na neurológii a nespať cez deň ale v noci že? ... Podať ruky? hm... Ja by som tu nebol keby nemusím, žiaľ ... Robim designy pre weby a som viazaný zmluvov z jednou grafickov firmou, nespravim design nebudu money...takže do rána práce dosť.. a cez deň sa nedokážem natoľko sústrediť...

Jarinko

No ja tu musím sedieť pretože biznis nepočká :D A koľko mám 16 :D Však puberta no :D Neskolaboval? A to hádam ešte počká :D A prepáčte za spam :D