odstranenie znamienka Kosice

cappy_

ja som videla len ako to skoncilo s plastikou nosa...a musim povedat, ze su odbornci..aj doktori aj sestricky tam maju fakt take, co sa staraju o pacientov...ale ako odtsrtranuju zanmienka neviem...v KE som na to bola u dr Babjakovej niekde v Saci a urobila to pekne...v PO som bola tiez, ale tie jazvy su raz take velke,no strasne...

ale aj doktori z Chimedu nevedia povedat, ako dopadne plastika nakoniec, pretoze kazdy ma iny typ pokozky, kazdemu sa inak vsetko hoji, ani sami nevedia, ako zakrok doapdne, ale urciteto robia na profesionalnej urovni

cappy_

ja som videla len ako to skoncilo s plastikou nosa...a musim povedat, ze su odbornci..aj doktori aj sestricky tam maju fakt take, co sa staraju o pacientov...ale ako odtsrtranuju zanmienka neviem...v KE som na to bola u dr Babjakovej niekde v Saci a urobila to pekne...v PO som bola tiez, ale tie jazvy su raz take velke,no strasne...

ale aj doktori z Chimedu nevedia povedat, ako dopadne plastika nakoniec, pretoze kazdy ma iny typ pokozky, kazdemu sa inak vsetko hoji, ani sami nevedia, ako zakrok doapdne, ale urciteto robia na profesionalnej urovni

delphia

polina na objektivne posudenie chirmedu odporucam okrem 4 nespokojnych prispevkov na sluzby.sk si precitat aj na tejto stranke osobne skusenosti zien v teme "silikonove prsia".

Daniela takyto sposob nech nikoho ani len nenapadne!

cappy- pigmentove naevusy sa tam odstranuju klasicky exciziou skalpelom.

misshel

polina to myslis fatk? ja som tam bola asi pred mesiacom na konzultacie, som chcela dat odstranit dve znamienka na tvari, ale dohodli sme sa nakoniec, ze az v jeseni kvoli tomu, ze teraz uz je dost teplo, ale ja som z nich mala dobry pocit, aj som si pozorne citala ich stranku tak teraz som na pochybach

polina

V Chirmede su vsetko ostatne len nie dobrí, som toho dokazom, ak si kliknes na topsluzby.sk, najdes tam dost reakcii o tom, ake "kvalitne" vykony robia a hlavne robia tak, ze ostavaju jazvy a tak sa plasticka chirurgia skutocne nerobi. Nie je den, aby som nelutovala, ze som tam vkrocila.

cappy_

v KE jednoznacne Chirmed...neviem scie ako odtsranuju znamienka...ale co som videla ako niekto skoncil po plastickej operacii, tak su fakt dobri...