Kolko mate nepriatelov?

jajka001_

Ak nie je nepriateľ vnútri, nepriateľ vonku ti nemôže ublížiť. (Africke príslovie)

Nedovolím žiadnemu človeku, aby obmedzil a ponížil moju dušu tým, že ma donúti nenávidieť ho. (Booker T Washington)

Mier nie je niečo čo si želáte; je to niečo čo robíte, niečo čo konáte, niečo čo ste a niečo čo dávate iným. (Robert Fulghum)

jajka001_

mat nepriatela je luxus, to si mozu dovolit len tí bohatí a mocní :) ja mam len ludi co ma neznasaju. fnuk. kde je nejaky suci protivnik na zivot a na smrt :)

Well

Bavi sa Fico s Obamom a pyta : "pocuj, kolko ludi ta u vas nenavidi?"
Obama "Odhadom tak cca 5 milionov..."
Fico smutne na to: "Hm, tak to je vsade zhruba rovnake..."

lost

Kolko... neviem :D

Zalezi od toho v akej skupine su.

Respektive, KTO je KOHO nepriatel, ci oni moji alebo ja ich :D

Ale vacsinou relativne malo, snazim sa to nejak zhrnut...

Ak by som mal extremne prisne odfiltrovat, alebo pouzit slovicko nIepriatel, tak: 20-30 v realnom zivote a 2x tolko v online zivote. To su totiz ludia ktorim by som sa neobratil chbtom, lebo je vysoka sanca ze ak by chceli, tak by bodli do chrbta. Tu sa da pouzit rovnica: "Okradne ta kazdy komu tu sancu ponuknes"

Ak by som mal filtrovat z bezneho hladiska.. asi 0,5 ludi, pretoze.. nemam naladu vynakladat energiu na nic, tym padom ich len zaradim do skupiny "nezájem" a ignorujem ich, aleboooo, mozno som ich uz vsetkych zlikvidoval? :D no neviem ani sam :D

kafe

Tak lost, priznaj sa! Koľko máš nepriateľov, ha? 5milárd? :) Poďme súťažiť, kto si spraví najviac nepriateľov.. he-he.. :)