zacala som chudnut a funguje to

Príspevok v téme: zacala som chudnut a funguje to
papanica

ahojte...
chcem sa s vami podelit o nadsenie ktore ma pochytilo...
1.6... rano som sa na lacno postavila na vahu...83,5...ale to bolo len preventivne...lebo som vedela ze chcem skusit schudnut...
dnes... 4.6.2010... rano..a opat na lacno...vaha 80,2 kg...a obrovske nadsenie.. a energia z cvicenia...a sila z jedla ... lebo jem v podstate stale... a som teraz straaasne stastna...
a tesim sa co bude dalej...aj ked viem ze to tempo musim spomalit...
kto sa chce ku mne pridat?

papanica

nani myslela som to tak ze si budeme pisat co jeme...kedy sme sa neovladli a zhresili... preco sa nam nechcelo cvicit...ako sa citime fyzicky aj psychicky...a samozrejme aj nejake tie kila a miery si povieme... uspechy aj neuspechy... a mne osobne takato podppora a konzultacia velmi velmi dodava odvahu a chut bojovat...

sss... ja viem ze za vazny uspech sa daju povazovat az kila schudnute po niekolkych tyzdnoch...vysledky merania obvodov za tyzdne ci mesiace...ale my zacinajuci... potrebujeme sa podporit a povzbudit... povedat si aj o tych par dekach co dame dole...aj ked je to len tym ze sa riadne vykakame... ale to vieme myslim si kazda dost dobre...

papanica

cau mima mama...
ten tvoj jedalnicek co si popisala... vcelku podla mojich predstav...zhruba takto som sa zacala stravovat aj ja..
jedina vec ktoru by som ja upravila... vymenit obed s vecerou... na obed cestoviny... a na veceru masko... lebo sacharidy z cestovin sa travia pomalsie ako bielkoviny z maska...inak fajn... :)

takto sa tu pekne budeme spolu podporovat a spolu to aj zvladneme.. :)

A-Z

Ak sa mozem zamontovat... :)
K odvodneniu dochadza na zaciatku kazdej diety, kedy znizime prijem sacharidov (najma chleba, peciva, priloh), a telo sa vdaka tomu zacne automaticky odvodnovat, stracat vahu aj vdaka vode. (Fyziologicky je totiz nemozne schudnut za tyzden viac ako 1kg tuku, ostatne je voda). Takze je to celkom prirodzeny proces pri chudnuti. A aj z tohto dovodu sa nam casom pritrafi, ze sa chudnutie spomaluje...
Smajlik, ked chces odurat tuk z problemovych partii, musis upravit jedalnicek. Selektivne, teda len z partie z ktorej by sme chceli sa chudnut neda. Cielene cviky ti nepomozu, tie su na spevnenie svalstva. Pomoze ti k chudnutiu aerobka, cize napr. bicak, beh, korcule, plavanie, aerobik.

[zruseny8]

co presne znamena to odvodnenie? ja mam nejakych 164cm a okolo tych 64kg. chcela by som velmi schudnut hlavne z brucha a bokov. viete mi poradit nejake tie domace cviky? ktore su ucinne a pomozu? pretoze teraz mam este skuskove a viete ako to cez take skuskove je, nepravidelna strava, jeden den takmer cely nic nejdem, na druhy sa naopak prejem, vela stresu, malo casu, cize na take veci ako chodenie do posilky alebo hodinova prechadzka ci korculovanie moc nemam cas. a uz sa nemozem na seba pozerat. vsetko mi vytrca previsa..prosim pomoze mi niekto?

SSS12325

Nechcem byt zla, ale mne staci, ze sa vy..rem a mam hned o dve kila menej a to sa mozem merat na lacno obidva dni. Myslim,ze by sa tu mali prezentovat vysledky podlozene z niekolkotyzdnovych merani, s rozdielom niekolko kil, a nielen 2 kila za 4 dni.

Nani

Bola som pred časom v jednej internetovej skupine na chudnutie a podarilo sa mi schudnúť niečo vyše dvoch kíl, ale nie za dva dni ale za dva týždne, disciplína zhruba ako to tu popisuješ. Pre mňa to bolo náročné, skupina sa potom rozpadla a sama to nedokážem, tak by som sa rada pridala a opäť skúsila byť disciplinovaná, napíš papanica ako to myslíš že aby sme sa k Tebe pridali.

mima mama

Ahoj. Moj stravovaci rezim? Nieco hrozne. Ale vcera saom prvy krat po dlhej dobe zvladla vecer. Neviem ci je to spravne ale chcem aby som jedla pravidelne. To znamena ranajky, obed, vecera. Zatial to co cela rodina a medzitym ovocie a zelenina. Ziadne jedenie cely den a tvarenie sa ved to bol len kusok. A vela pit. Vcera napr. Ranajky-celozrnny chlieb, kusok ruracej sunky a zelenina.
Desiata-jablko a kapucino
Obed-kuracie maso na zelenine
Olovrant-grep a kava
Vecera-cestoviny s kuracim masom a zelenina
Vecer pri telke mrkva
Za den som vypila 2.5l vody s citronom.
A prehresok kulincek cokolady.
Rano som mala o 0.6 kg menej.

papanica

mima mama... a vies ze to bol aj moj najvacsi problem?...ale musime sa naucit tieto problemy volat pravym menom...nieje to vlci hlad...je to pazravost...a ta sa da ovladat... ja.. nechcem byt premudrela... nefungujem takto az tak dlho aby som rozdavala rozumy...ale viem ze sa musis odhodlat a zacat hned...nie od zajtra ale hned...a mat to stale v hlave...
a nemysli si ze tvoja vyska a vaha je az tak strasna...alebo ze si jedina ... ja som zacinala pri mojej smiesnej vyske 154cm.. takze som strasne malicka...a este pred tym odvodnenim som vazila 87,5 kg... takze riadny extrem... dnes rano uz som prve cislo nemala 8 ale 7...a radost preveliku... to strasne motivuje:)
tak sa premozeme nejako a spolu to zvladneme...
aky mas ty stravovaci rezim?...

mima mama

Vies ked moj najvacsi problem je to ze som stale hrozne hladna. Ja sa najem a za hodinu mam vlci hlad. Niekedy sa mi podari jest kazde tri hodiny ale pride vecer a zjem vsetko co vidim a som zasa na zaciatku.