zmiesane pocity v tehotenstve, priznaky

Príspevok v téme: zmiesane pocity v tehotenstve, priznaky
Lindaaaa

ahojte,
po viac ako roku sa nam podarilo otehotniet, som podla lekara v 5tyzdni, test pozitivny,prizaky su (meska mi to 9den,pozitivny test, tocenie hlavy, bolesti v podbrusku, nechutenstvo, zavrat)ale doktor na sone videl len zvatsenu sliznicu. a ja neviem co si mam mysliet o tom. niekedy mam priznaky, niekdy som uplne ako iny bezny den. je to normalne. mozem byt vobec tehotna? raz sa tesim, potom placem. mam prist az o par dni, ale uz teraz som netrpezliva.vraj to moze byt aj mimomaternicove tehotenstvo, pripadne sa nemusi ani vyvijat. mate niektora podobnu skusenost?vdaka

jancecka

ahoj, ja som bola prvýkrát na sono koncom v polovici tretieho mesiaca, vôbec som nevedela že som tehotná, síce ospalá som bola, aj netrpezlivá ale pripisovala som to počasiu. Na sone mi povedali že nie som tehotná, pritom v krvi som mala jasne dané, že som tehotná :D takže ničoho sa neobávaj

Lindaaaa

dakujem Isabella.
dnes mi potvrdil p.doktor, ze babatinko je tam kde mam byt, uz len nech sa spravne vyvija a vsetko bude super :)

isabella

hlavne sa musis ukludnit, v 5tt toho este v maternici nie je vela vidno a zalezi podla mna aj od toho ake ma ten lekar kvalitne sono a v neposlednom rade babatko najst v maternici, ked este ani nie je poriadne uhniezdene je niekedy problem...
niektori lekari proste nemaju dost skusenosti...
ja som bola v nemocnici hned na zaciatku tehu, bo som krvacala a jeden mlady lekar nasiel sice babo, ale ked ma pri odchode kontroloval moj porodnik, tak sa len nestacil divit, co tam ten mlady popisal, ze sak on evidentne babo vobec v maternici nenasiel, ale si to s niecim zmylil...
no a srdiecko sa da potvrdit az v 6tt, tak vydrz a hlavne klud, aby bolo babatko spokojne ;-)