Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

mydia

baby podľa mňa by to ani nemalo zmysel, ono to je dobré riešiť tam kde ten problém je, kde sa prejavuje, mňa keď toto draplo, tak som si kúpila Femigel a ten mi pomohol sa z toho dostať :) ten sa priamo dolu aplikuje a už po pár použitiach som sa cítila dobre, lepšie :)

christa366

heh tak to si teda na tom tak, ako ja. tiež keď mi idú napríklad len krv brať, tak mi príde zle a veru potrvá mi, pokiaľ to rozdýcham

Karolinana

Mňa by ste teda na akupunktúru teda nedostali. Ja a ihly, tak to proste nejde dokopy. Omnoho radšej budem používať nejaký ten gél

mydia

mjanik mám taký pocit, že podľa teba je akupunktúra vhodná na všetko a pritom vôbec to tak nie je, nehovorím pri nejakých problémoch môže pomôcť, ale pri tomto asi len ťažko :/

petrina

neviem teda ako ty zofria, no ja sa z prace teda pojdem nan opytat. precitala som si dost z tejto diskusie a vyzera celkom fajn a ahlavne ze aj funguje

sticka

ninuliatko, to ked ti uz raz neprinieslo ziadne zlepsenie tak je zbytocne to skusat nadalej, ako som uz pisala davnejsie ja mam dobru skusenost s Femigelom :) ten je na taketo problemy povedala by som, ze priam stvoreny, dokaze pomoct a to je podstatne :)

zofria no co ti poviem :/ toto vela zalezi od toho, ze na koho tam narazis, aj aku ma naladu, predsa len nie kazdy vstava rano pozitivne naladeny :/ skus sa opytat na ten gel o ktorom som ja pisala :)

zofria

Hmmm ja osobne dam asi na vase odporucania. S lekarnickami moc dobre skusenosti teda aspon ja nemam. Minule som tiez nieco zhanala, vytasila na mna zo 5 obalov a ze vyberte si... Vobec nebola schopna mi nejaky odporucit

bereka

lizatko ani ja sa nevyznam :):) ale mozno by nebolo na skodu zajst aj do lekarne a tam sa popytat na to :):) povedat im ake mas problemy a myslim, ze sak aj oni by ti mohli vediet coto poradit :):)