Gélové očné linky

Príspevok v téme: Gélové očné linky
Krevetka810

Zdravím všetkých:)chcela by som sa vás opýtať kde by som mohla zohnať takýto typ linky(e-shop,predajňa),nechcem žiadne lancôme a pod....takéto značkové veci sú pre mňa finančne náročné....niečo čo je ,,zlatá stredná cesta" čo sa týka ceny a ak máte nejaké skúsenosti s niektorými takými linkami hoďte tu aj svoj názor prípadne odporúčanie:)....

btw. v ORIFLAME som zočila práve túto gélovu konzistenciu-neotláčala sa na viečka?vydrží celý deň?.....mám mastnú pleť tak preto sa pýtam..s oriflamom nemá moc dobré skúsenosti preto nad ním váham:/kebyže som niekde mohla kúpiť od MAYBELLINE LASTING DRAMA linku tak ju v pohode beriem lenže našla som ju len na ich stránkach a na slovenských nie:(

nikde som tu nenašla takúto tému preto som ju aj založila:)

Martinka2

no tak ja tiež zhánam tieto linky, kúpila som si alverde, ale pozor na to moja bola úplne vyschnutá a nie som jediná komu sa to stalo, no a mám aj tú z oriflamu čiernu, a mne sa otláča takže neviem možno záleži na pleti..ale ja nemám mastné viečka ani nič, takže čo ja viem gélové linky má MAC, Coastal scents, tie sa dajú len objednať zo zahraničia a ešte Clinique, ten som jeden čas videla vo Fannku za nehoráznu cenu lebo je to drahšia značka kozmetiky...a teraz už ju asi ani nemajú ...