stredoeuropska VS v skalici

veves

chodim na dopravnu do ciech:)
sla som tam lebo to je pokracovanie oboru z mojej strednej.

ono sukromnu si platite a tak sa k vam aj chovaju...aspon u nas je to tak, ze vsetko mam k dispozicii, nejednaju so mnou ako so ziakom ale zakaznikom, komunikacia cez emaily ci skype s profakmi je bez problemov, nehovoriac ze mame vsetko pekne,moderne, nove ucebnice, aktualne pc systemy a tak.

ffdf

Caute.. ja chodim extrerne na vysku, klasicku statnu a nezda sa mi narocna.., ale prenasala som si jednu skusku do 2 rocnika a teraz som zistila, ze nas prijali nadpocet a k statniciam nemoze byt pripusteni taki pocet studentou...a kvoli jednej blbej skuske, teraz budem vyhodena, lebo skusku som nemala sancu urobit. Bola to uplne ina skuska ako minuly rok a dovolim si tvrdit, ze bola taka nesplnitelna z toho dovodu, ze sa nas potrebuju "zbavit". Takze vyplyva mi z toho, ze radsej by som si studium platila a mala istotu ze pred statnicami ma nevyhodia v podstate za nic. Moj osobny nazor, lebo za tie vsetky stratene soboty, stresy a kredity mi za to nestali...

hassy

a mozems a spytat ze na aku sukromnu chodis? a preco si tam isla? :) nie je to nic osobne, len som zvedava :)

ja som skor narazala na slecnu ktora sa tak velmi "mudro" pytala " a ked si zaplatim daju mi titul?" takych by som do hlavy kopala...

veves

nie všetky súkromné sú také... ja platím 40000 no musím riadne makať aby som prešla semestrom...nedajú nám to ani za tých 40 tis:)

hassy

ja suhlasim s jasminkou.... a len tak mimochodom, myslim ze nehovorila o externom studiu, ale o sukromnych VS, co je tak trochu rozdiel ;)

jdhfsh

O com pises slecna?? Ja mam paradnu prácu uz par rokov. A vysku planujem kvoli osobnym dovodom. a Vobec nesuhlasim s tym co pises. Externe studium je pre zamestnanych ludi, ktorí si len zlepsuju kvalifikaciu. Daj si pozor, aby si v hypermarkete neskoncila ty!

jasminkaaa45

presne takych ludi ako si ty by na VS nemali pustat ani omylom.... je to hanba...v hypermarkete za pokladnov skoncis tak ci tak, lebo ak nemas vedomosti na to aby si riadne studovala VS, nemas vedomosti ani na to aby si sa zamestnala v kvalitnej robote...

fdfd

Plati sa cca 20000,-SKK za semester.. a preto ma zaujima, ci nahodou nebudem 2roky platit a trapit sa a potom v 3tiaku ma vyhodia za nic... prosim vas odpiste, ak mate skusenosti