Co moze sposobovat, ak sa zapina sam TV a radio?

Prezyvka55

Vobec to nie je divne je to normalne, divne by bolo keby sa zapinalo a hralo vtedy ked nema zdroj elektriny alebo baterky a aj vtakom pripade nie je dovod na paniku skor na radost lebo kebyze doma mate el zariadenie ktore funguje bez zdroja tak vlastnite perpetum mobile a to je dovod na oslavu.

saxana71

My sme dnes v noci spali A rádio sa zaplo samé od seba asi 5krát. Nechápem to lebo sa da zapnúť len tak že K nemu prídeš A stlačís gombík. Videla som rôzne film tak teraz sa bojím ísť aj do tej izby:((( viem že som bojko ale čo teraz?

rixinko

mne sa stalo ze v cera o 00:15 sa samo zaplo radio tak som ho potom vipol a ked som siel zas okolo tak sa zase zaplo tak som ho nakoniec vipol zo zasuvky a do teras nechapem co mam robit moze niekto poradit alebo co to znamena

Klasocek

stava so v dome, nie v panelaku... a nestava sa to pravidelne len sem tam a v roznom case... niekedy tyzden pohoda a potom dva krat za den... a kedze sa to stava aj na radiu tak to uz vobec nechapem... a to ma iny obvod...

kamaratka mi radila uz aj vysvatit byt... akoze, ja to mu moc neverim, ale uz nad tym asi zacnem uvazovat...

dakuejm za prispevky

lost

Mojmu bratovi sa obcas zapne pocitac sam od seba, bol som v izbe a bol som triezvy :D

A potom sa aj sam vypol, bola to haluz..

Mne sa sam od seba zapinala Toshiba notebook, takmer stale a potom ja ze ak to ze nemam baterku, ved som ju doplna nabil...

Smejd elektronika :D

Ako casto sa to stava? Ak casto, nahral by som to na video :D

Mimochodom, nema sused rovnaky TV? :D
(je viac moznosti)

0vecka

urcite duchovia 100 percentne :) ale vazne ... zapina sa aj ked to normalne vypnete tym tlacitkom alebo len ked je v stand by?

joni_

nie som elektrikar, ale mozno nejaky zly kontakt?
mne sa tak napr. zapina truba, staci maly otras, prejdem popri nej, alebo hore na sporak polozim hrniec a zapnem plotenku a zrazu sa mi zapne aj truba. Prisla som na to uplne nahadou, ked som si vsimla ze v trube je horuco. Odvteda ked nevarim, vypinam sporak zo zasuvky, pre istotu.