Poradte nechtový kúpeľ

Príspevok v téme: Poradte nechtový kúpeľ
Dejzinka

Pozná niekto nejaký odskúšaný recept na nechtový kúpeľ? Niečo, čo by som si doma zmajstrovala v kuchyni na regeneraciu nechtov na rukách... mám pocit, že po príliš častom lakovaní sa mi začali štiepiť a nemajú lesk ako kedysi. Viem, že treba doplniť aj zinok, selén a pod., ale chcem im pomôcť aj nejako zvonka. Ďakujem vopred :)

perlorodka

fúha, to je ale problém, no ako ho len vyriešiť...baby robte aj niečo plnohodnotnejšie ako pestovanie nechtov

levanderka

ja som zacala brat zinok, B komplex a betakaroten so selenom a zlepsili sa mi nechty . nestiepia sa tak a mala som problem aj s odlupovanim vrchnej casti. a olivovy olej je uzasny:) naj je sadnut pred telku a hrat sa :) taku polhodinku si nasirovat rucky alebo nozky :)

vsevedka

kúpeľ nechtov sa odporúča v olivom oleji, dôležité ale je, aby bol zohriaty, tak sa lepšie absorbuje, ale obdobne poslúži aj obyčajný stolový olej, napr. slnečnicový

skús cez deň nechty a hlavne okolie nechtového lôžka masírovať nechtovým regenerátorom z dm, stojí okolo 1,5 E

rew

hmm.. olivovy olej? neviem.. to len koli tomu aby som napisala aj nejaky domaci recept :) predtym ako spomeniem essence www.pinkmelon.de :) taky olej v pere, nie je drahy, zozenies napr v DM, malo by to byt na nechty na nohach.. ja som si to davala aj na ruky, v poslednej dobe sa mi dost stiepili, parkrat som si to dala a zda sa mi ze pomaha