Mozem stihnut aspon trosku schudnut a skrasniet do 12.7?

Príspevok v téme: Mozem stihnut aspon trosku schudnut a skrasniet do 12.7?
ushko

...uff, babenky, podporte ma trosku... 12.7. mam okruuhle narodeninky, a chcela by som ich oslavit trosku krajsia.. zistila som, ze priatelovi riadne vadi 10 kileciek, ktore som postupne pribrala.. chcela by som ich postupne zhodit, ale uz na svoje narodky by som chcela byt o nieco lepsie na tom, nech sa sama citim dobre a krasna :) mam sancu za tie tri tyzdne nieco so sebou VIDITELNE spravit?? ked upravim stravu a pod.. prosim, poradte, pridajte sa ku mne... bo ja ked zacnem, kvoli slabej voli vzdy rychlo skoncim a nulovy efekt :/ budem rada za kazduu podporu, vdaka :)

0vecka

no na sucharoch a mineralke by som moc nechudol to budes podvyzivena ale akoze schudnes - teda vaha pojde dole to je pravda skor jedz jedla s nizkym obsahom tukov a k veceru aj s nizkym obsahom cukrov a malo by to ist... + sport

ohreblo

nechcem aby to vyznelo blbo, ale ak chces ozaj schudnut, plati len jedno: CICA NEZER!

jednoducho mineralka a suchare. ked to vydrzis 3tyzdne, + ktomu niaky sport (nie velmi vysilujuci) tak schudnes, to ti garantujem. A to kludne aj za 2tyzdne... no ale chce to pevnu volu, bo to nebude urcite jednoduche a prijemne ale je to tak, a jedina pravda. drzim palce

natálka25

ushko....zacni tancovat zumbu. uvidis aká budes sexi za tri týždne :-) aj jedálnicek si uprav tak ako ti radia babenky. vela zeleninky ovocie. cistú vodu pi. ja tiez musím za dva tyzdne schudnut aspon 5 kíl idem totiž na rande. ja tiez som uz zbadala aj na váhe úbytok. drzím ti palce. ked to dodržís 3 tyzdne priatel, bude z teba hotový :-)

opalka

a mozno zarad do jedalnicka aj ryzu kazdy den, precisti,trochu odvodni, budes sa aj citit lahsie,lebo ti bude dobre travit a nebudes hladna
ale nemyslim tym,len jest ryzu

inkaaa

pod skakat na svihadle, pol hodka denne a aspon si vytvarujes postavu. ja to robim uz asi tri mesiace, sice nepravidelne, niekedy sa na to vykaslem ale po tyzdni sa k tomu zasa vratim. a pomaha to, hlavne na celulitidu. ked vydrzis tri tyzdne,moze to mat efekt

lost

Ked to uz uz ides vzdat, tak si velmi velmi blizko k cielu :)

Tak to nevzdavaj, cim tazsie, tym blizsie k cielu si :P

Good Luck

ushko

chcem , a tri kila potesia, tomu ver :) len prave duufam, ze to zase nedos.riem, parkrat som uz zacala a zrazu porusila. dve kila dole, pak stres napr. v praci, a vykaslala som sa na pravidelny rezim.. a kila nazad.. jaaj, ale teraz strasne chcem, bo uz mam ohrozeny aj vztah, na kt. mi zalezi :(

mate59

ak chceš chudnút normálne,za 3 týždne schudneš 3 kilá, možno je to pre teba málo.Ale ak nemáš pevnú volu a potom to pokazíš, ani nezačínaj.Budeš v jednom kruhu a len sa trápiť.