Akné - Eryfluid

csongaerika

dobry vecer!dostala som vysoke davky medrolu z coho mi vybudli vyrazky.vypisali mi erufluid co mi po dvoch dni srvbelo a palilo a mala som cervenu kozu po natierani.co mam robit?mam prestat?

pe84

aj mne ho predpisovali, ked som bola v puberte, velmi mi pomahal, mala som po nom lepsiu plet, je len na predpis a treba davat pozor, rano ho treba umyt a nesmie sa s nim na slnko

adrianamarti

Dobý deň,eryfluid je podľa mňa super len mám taký problém červená mi pleť po natretí. Mám prestať ale stále natierať som z toho zmätená:/ čo mám robiť?

SIMA12345678

dobry den chcela by som sa opitat chcela by som si kupit eryfluid nemam nejake velke vyrazky ja mam skor mensie a viac tvoria sa mi na licach cele menej na nose a brade... a bojim sa ze ci sa mi nahodou nezhorsi stav pleti ked to nemam odporucene kožnou.. lebo ta mi vzdy povie iba to ze sa s tym neda nic robiť a ze mam obmedzit cokoladu a orechy... dakujem za odpoved

1. ella

No veď o tom som písala, celú tvár som si natrela kúskom vaty na tyčinke a pomohlo, aj eryfluid dlho vydržal a nemusela som čakať dlhú radu u kožnej, aspoň u nás je tam nával vždy!

tpch

Eryfluid sa natiera celoplosne, ak je akne postihnuta cela tvar, pripadne jej cast. Ked sa ti minie, das si predpisat dalsi.

1. ella

aj ja som si to dávala vatovou tyčinkou, nenasiaklo toho veľa a stačilo to na celú tvár, šetrila som si to, tak preto

Dada

ja som mala na tvari infekciu a kozna mi predpisala masticku.. a okrem toho aj Eryfluid. Infekciu uz nemam, ale asi zacnem uzivat Eryfluid pravidelne ked vidim ako vam to pomohlo :) Mam dost mastnu plet a vyrazky.. niekedy menej, niekedy viac. Mozem sa spytat, ze ako si ti davate na plet? Normalne s vatovym tamponom? lebo ja som zvykla vatovou tycinkou, ale.. to je asi divne :D

KarCOOLka345

Zdravím. Ja by som sa vás chcela spýtať že kedy užívate ten eryfluid? Mne ho kožná nakázala na dvakrát denne ale neviem si to celkom predstaviť. Ráno si ho dať môžem vtedy mám vyčistenú pleť, lenže potom idem do práce a môžem si dať normálne hneď nato aknecolor? A potom druhýkrát si to mám dať kedy keď na večer mám zase predpísaný aknemycin. Čo si mám v práci zase odlíčiť aknecolor a dať si ten eryfluid a potom zase nalíčiť? :D neviem nedáva mi to zmysel ako to mám vyriešiť tak poraďte :) Ďakujem :)