chorobne nakupovanie

jazdec

trochu oneskorene,ale predsa,diky za rady.Hodili sme rec.Dal som ultimatum.Bud to prestane,alebo jej blokujem moje peniaze,telefon,auto a koncime.Nastastie to dopadlo dobre.Vsetko je ok.My sa mame radi a rozvadzat sa nemusim.Ale nebolo mi vsetko jedno...

whee

maniacka, je to choroba, navštív psychológa/psychiatra, pomôžu ti :) mám známu, ktorá tým trpela tiež, skoro nič z toho, čo nakúpila nenosila, len to bolo v dobrej cene :D:D zadĺžila sa atď... nie bohviečo :) lieč to, kým sa dá :)) hlavne sa nehanbi navštíviť lekára.

maniacka

aj ja trpim chorobným nakupovanim a som schopna minut viac ako mam a neviem co robit, som zavisla, ocenim kazdu radu, proste ma to baví, naplna a uplne sa v tom vyzivam

clupka

Nuz toto Vam nezavidim musite to mat tazke mam znamu ktora minula svojmu manzelovi celorocne uspory na nakupy neurobila to len raz ale opakovane aj ked ju mal velmi rad rozviedol sa s nou toto bol pre nu dostatocny trest na to aby sa liecila je to totiz choroba zavislost takze teraz sa lieci a ziju uz spolu ale ako rozvedeny takto ju ma pod palcom ak sa neliecis ides prec my sme uz rozvedeny teda ak chcete nieco zmenit tak musite VY konat ona je chora bud sa bude liecit alebo to skuste ako moj znamy drzim palce..........

mary-anne

tak keď to nerobí každučký deň, či každý druhý, nevidím v tom žiadny problém. a toto nie je chorobné nakupovanie, ked píšeš, že aj keď si nič nekúpi ... :)

súhlasím s príspevkami od takk a M74 :)

voňavka

jazdec... ja ta ľutujem...treba jej vysvetliť ,že všetko sa má robiť s mierou..môj kamarat ma taktiež ženu čo míňa peniaze,ako keby jej na učet každé rano same prišli a pritom je ona nezamestnaná,len má doma dobrého sponzora (manžela)ale tomu už dochadzaju nervy...minule jej kričal,že sa pôjde liečiť na Prednú Horu z chorobného nakupovania....tak ,aby tam neskončila aj tvoja manželka...neviem či to je pravda ,ale som počula,že sa tam naozaj pár takýchto prípadov liečilo nielen alkoholici...držím palce...