Autoskola

Príspevok v téme: Autoskola
0303

dobry den vcera som sa boa prihlasit v autoskole ale ja vobec neviem jazdit neviem sa ani rozbehnut ani preradovat rychlosti a ked si predstavim ze budem jazidt na ceste medzi autami pochyti ma panika :( a vobec sa nevyznam na cestach..myslite ze mám sancu ju spravit? a vy ste mali ake pocity aj vam sa to stalo? a este sa chcem opytat ze ak budem robit skusky v aute bude sediet iba instruktor, policajt a ja ...lebo ked si robil vodicak moj priatel bol tam este jeden v tom aute ktory tiez chodil do autoskoly a potom sa vymenili...neviem ale mna by to strasne znervoznovalo keby som mala skusky a v aute by sedel este niekto kto by robil skusky dakujem

[zruseny8]

vies co mozes si vybrat s kym pojdes, ale nam to asi urcite ze vy dve pojdete v prvom aute atd.. to uz zalezi na instruktorovi.. a ved toho cloveka co pojde s tebou ani nemusis poznat, ako napriklad ja, tak ti to moze byt jedno. ver mi, ze urcite na teba nepozera co robis, lebo jednak sedi za teboou a nevidi ta, on v tom momente stresuje, urcite neriesi ako si jazdila :)

promocie

Ty chces mat vsetko presne ako na papieri.S kym pojdem na skuske na jazde, kedy pojdem tam a kedy tam,kedy Vam povedali to a to.Preco to vsetko tak riesis?Nechaj tomu volny priebeh,urobit si vodicak nie je nic hrozostrasne, to bude potom ked si sama sadnes do auta a nikto Ti uz nezabrzdi, nepovie, Ti komu mas dat prednost a nebude davat pozor este aj za teba aby sa nieco nestalo.
Riesim hluposti,skusky, ktore mas mozno za 3 mesiace.Nechapem.
Kolko mas rokov?

0303

dakujem aspon viem ze nejsom jedina ktora nic nevie :) ale dufam ze sa to naucim...a mozem si vybrat kto somnou bude v tom aute sediet? nepovie mi instruktorka ze ty pojdes s tymto a tak?

[zruseny8]

je normalne ze zo zaciatku mas strach ale postupne sa do toho dostanes. pocas skusok je samozrejme ze okrem instruktora, policajta tam sedi este jeden clovek, ktory ta pocas jazdy vymeni a ktory vas dopravi k ostatnym ziakom na vymenu.
mna instruktor na prvej jazde zobral hned na hlavnu takmer mimo mesta, kde som nesla 40, ale takmer 80 :DD a celkom sa mi to zapacilo. neboj, aj ty si zvyknes a bude dobre. tiez som takmer nic nevedela, ukazal mi len ako sa
preraduje, co je plyn, spojka a brzda a ze vyskusame si to v praxi. buuum hlavna cesta. no co uz, nejako som to rpezila, hoci ma mrzi ze odvtedy ako som urobila vodicak, do auta nesadla..

jancecka

well

ja som na trenažéri nebola ani jeden krát, teda vlastne jeden krát po dobu dva a pol minúty :D v momente vracanie a už bolo po trenažéri :DDD mne bolo strašne zle z neho D.

jancecka

neboj, ja som to tiež tak mala :D bolo to v pohode :D nevpustil ma hneď na hlavnú cestu, najprv som asi dvadsiatkou chodila po parkovisku a keď som prišla na to ako sa radí a pridáva či brzdí, pustil ma na cestu, no viac ako 40 som nešla :D
a skúšky som tiež robila s inštruktorom, policajtom za sebou a kamoškou, naspäť sme sa vymenili :D mňa skôr znervózňoval policajt ako kamoška :D
určite to zvládneš :D to máš zato strach, že ideš do neznáma, nato tá autoškola je, aby si sa naučila jazdiť, málokto tam ide s tým, že vie šoférovať :D väčšinou chalani to tak majú :D