Co s tym?

Príspevok v téme: Co s tym?
alysss

Mam taky problem a neviem ako to riesit. Uz asi 4 roky mam problem s jedenim stale dokola moj zivot je len o jedle o chudnuti same diety prejedanie a problemy stale dokola a dokola.Asi viete o com hovorim...
Ale ide o to ze,v poslednom case som zacala konecne chudnut.Normalne zdravo som schudla asi 4-5kg.Lenze potom som zacala robievat to,ze som nieco zjedla spociatku iba nieco male napriklad keks,a som ho vyplula (takto si aj pochutim a nepriberiem).Tak sa to stupnovalo ze som jedla viac a vsetko vypluvala.Napriklad som otvorila chladnicku,odhryzla syr vyplula ho,zjedla chlieb,vyplula a sla som dalej...Teraz uz sa citim ako taka bulimicka narobim si sladke jedlo,vselijaky puding,cokoladu otvorim vsetko pokusem a vypluvam do hrnceka a vylievam do zachoda.Minule som uz skoro upchala zachod kolko som tam toho nahadzala.Mozno to znie troska smiesne ale teda neviem neak mi to nepride normalne..... poradte mi prosim co mam robit.

alysss

A este je tu taka vec,ja som uz par krat este ked som mala zachvaty prejedania klacala nad weckom ze to vyvraciam,ale nedalo sa... nemohla som.Viem ze keby som mohla tak to jedlo zjem a vyvratim.Mozno si to takto len "kompenzujem"...Dalo by sa to tak povedat ,uz som z toho zufala

alysss

A este je tu taka vec,ja som uz par krat este ked som mala zachvaty prejedania klacala nad weckom ze to vyvraciam,ale nedalo sa... nemohla som.Viem ze keby som mohla tak to jedlo zjem a vyvratim.Mozno si to takto len "kompenzujem"...Dalo by sa to tak povedat ,uz som z toho zufala