partnerka odmieta sex

Príspevok v téme: partnerka odmieta sex
niekdooo

Caute, vie mi niekto poradit, s priatelkou sme spolu uz 10 mesiacov vsetko bolo o.k. az ked priblizne po 7 mesiacoch prestavala mat chut na sex a ja som z toho mal pocit akoby to robila z donutenia a ona z toho nemala ziaden pozitok skor sa jej to hnusilo. V obdobi ked bolo vsetko o.k sme mavali niekedy aj 8x sex cez vykend no tie casy su uz asi nenavratne prec. Ked sa jej pytam na pricinu ze preco sa jej nechce tak bud je unavena alebo ze nechce aby sa jej zhnusil sex somnou. Neviem kde je problem, takto sa dalej existovat vo vztahu neda. Poradte mi niekto

siamej

tak 8krat za vikend tiez nie je celkom standard, to si zas uvedom. mozno to len normalne casom "opadlo", ta neustala nadrzanost. a ona sa ustalila na nejakej svojej hladine, ktora je zrejme nizsia ako tvoja.
alebo to moze byt naozaj HAK, ak ju berie. ja som uz pocas prveho roka stracala chut na sex lebo mi to zmenilo citlivost "tam dole", aj ked som si to neuvedomila lebo sa to stupnovalo pomaly. no ked som vysadila konecne po 4 rokoch, to boli take orgazmy zrazu ze ma to zacalo bavit :D

Aduliena

Berie antikoncepciu? Aj to môže byť jednou z príčin, prečo prestala mať chuť. Nech zájde za gynekológom. A mali by ste sa porozprávať otvorene o tomto.