Je mi ľúto....

Príspevok v téme: Je mi ľúto....
juditka

....že to takto dopadlo. Vysvetlím.

S terajším priateľom sa poznáme ešte len krátko a ešte sme spolu nemali sex. On by, samozrejme, chcel, :-), ale ja som chcela, aby sme sa najprv viac spoznali, kým sa posunieme do "ďalšieho" štádia. Povedal, že to chápe, ale argumentoval tým, že je stále veľmi vzrušený, že sa vzruší už len pri bozku alebo krátkom dotyku, či objatí. A potom mu to nie je moc príjemné, keď to nepokračuje. Toto zase chápem ja, ale nechcem jednoducho niektoré veci unáhliť......
No a problém je v tom, že náš "telesný" kontakt sa v poslednom čase zúžil len na pusu na privítanie a pusu na rozlúčku a držanie za ruky ...Akoby sa vyhýbal tomu, aby sa vzrušil.....ale mne to tak chýba, tie bozky a objatia a dotyky.......Viem, že predtým, ako sme sa spoznali bol skoro rok sám, ale aj tak...... je možné, aby bol až taký "citlivý" na mňa? :-)
Neviem, ako to mám riešiť, poznáme sa len pár týždňov, mám ho veľmi rada, ale aj tak sa nechcem unáhliť. A je mi ľuto, že ten "problém" vyriešil takýmto spôsobom.

LauraLaPlant

nema zmysel sa nutit do toho, len kvoli tomu, ze on to uz nemoze vydrzat, musis to chciet aj ty sama, nielen vyhoviet druhemu a on by ta mal respektovat, ak nie, tak mu zrejmen ide len o to

bibi3

tak,ja mam podobny problem,mam chalana ,nie dlho a ked je primne mam pocit ze nie je minuta ked nie je zo mna nadrzany,staci vasnivejsi bozk a uz sa nevie udrzat,mali sme uz oral,ale sex nie nuz je problem v tom ze u mna nie tak vzrusenie ale dosiahnut orgazmus je problem,takze pochopitelne je ze ja zase nemam stale chut na to...vidim v jeho ociach vycitave pohlady ze preco mu nespravim to co chce a kedy chce,ja s tim nemam problem ale nechcem aby to bral za samozrejmost a chcem aby som aj ja na to mala chut ,aj ked to nie je casto...a tiez mi povedal ze ked k nieco uz zacalo tak nech to aj dokoncim ale pre neho je zaciatok uz len to ze sa bozkavame a valame v posteli,tak som zacala sa vyhybat takym kontaktom ak som vedela ze absoludne nemam chut mu nieco robit,ale nevyriesilo to problem ,skor naopak sa ma pyta preco som taka ze ci uz ho nechcem atd,ale ja mu neviem ako mam vysvetlit ze nemoze cakat ze vzdy bude mat nieco ked bude mat chut aby bral ohlad aj na mna ze ja z toho niekedy fakt nic nemam a su dni ked nemam chut jemu nieco spravit...je to problem a sa bojim ze sa to nevyriesi

siamej

moja skusenost je, ze skoro vsetci dvatsiatnici boli nedockavi, az teraz mam konecne priatela co ma 30 a dokaze pochopit ze niekedy sa proste "neda" aj niekolko tyzdnov, ci uz zo zdravotnych dovodov alebo inych...konecne sa necitim pod natlakom.

Anita11

Je rozumné, že mu nechceš hneď skákať do postele. Ak mu na tebe naozaj záleží, tak to zvládne. Aj zdržanlivosť má prednosti, nech sa učí ovládať svoje pudy. Veď aj do budúcna mu nemožeš byť vždy k dispozícii, keď na to bude mať chuť. Trpezlivosť ruže prináša.

regyna

juditka

U mladych muzov - predpokladam, ze je mlady - je to normalna vec a hlavne ak dlhsiu dobu nikoho nemal, len sa to musi naucit "ovladat" :).......ked bude mat 60, uz to tak "fungovat" nebude, to bude vacsi problem :D

juditka

niekto....ja viem, že vydrží a som rada, že ma nenúti, ale mrzí ma, že za takúto cenu...:-(

GiovaniX....nie som panna.....a u mňa je 5 týždňov krátko...:-)...a ako hovoríš, nemienim skočiť do postele každému, kto mi povie, že je so mňa vzrušený

GiovanniX

juditka-si panna?ak ano tak ta chapem,ak nie tak neviem naco sa hras?samozrejme chlapovi sa netreba hned hodit do postele,len neviem co je u teba kratko?