Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

aja 7

Ja by som vôbec nemala problém takýto vzťah vo svojom okolí akceptovať. A čo si pomyslia ľudia by ma vôbec neštvalo, pretože my Slováci sme otrasný národ- hašterivý, závistlivý, ohovárame všetko a každého..takže toto by mi bolo fuk.

Veľmi by som ale rozmýšľala nad tým, čo by som ja ako žena mohla dať mužovi, ktorý by de facto mohol byť mojím synom..a toto by ma pravdepodobne zastavilo, aj keď by ma to strašne bolelo...pretože by som si uvedomila, že ja by som mala 60 a on by bol pre muža v najlepšom veku.. a to by som ja nezniesla.. rozbilancovala by som si, čo by som získala a čo by som stratila, keby som šla do takéhoto vzťahu..19 ročný chlapec nestratí nič..maximálne získa skúsenosti..ale ty..tak to by som si veeeeľmi dobre premyslela, zvlášť keď máš deti..pretože aj keď je láska slepá predsa len je podľa mňa lepšie počúvať zvlásť v tvojom veku aj mozog.. ale ak ty s tým nemáš problém prajem Vám veľa šťastia

doubledog

ludia to nepochopia, ale zalezi ti na ludoch viac nez na sebe?

aj tak je to cele o tom, ze vacsina zien v tvojom veku ti bude zavidiet, vacsina muzov bude zavidiet jemu a spolocne ta vsetci budu ohovarat.

podla mna na tom nie je nic odsudeniahodne.

pre neznamu

myslim, ze vam ten vztah dlho nevydrzi. rozdiel do 10 rokov si myslim, ze je ok, ale v tomto pripade budu uz rozdieli v prioritach obrovske. kazdopadne si myslim, ze ak to chces vyskusat, tak preco nie.

COZE?????

A co na to jeho rodicia?Chlapec pride domov a povie: mami oci nasiel som si frajerku vo vasom veku!!! To je nahoda co?

COZE?????

Ved takym mladym "chlapom" ide hlavne o sex...a co sa tyka starsich zien - zalezi im na ich PENIAZOCH......chalan si nema jak zarobit tak bali starsie! ABY SI POTOM NELUTOVALA!