Nesúmerné prsia

Príspevok v téme: Nesúmerné prsia
monicha

Ahojte baby.. mám 17rokov, a už rok čakám kedy sa mi prsia napravia.. a len a len nie aby sa to ľavé prispôsobilo pravému... už minulý rok keď som sa bola kúpať po mne čudne zazerali.. tento rok som sa rozhodla že sa kúpať budem jedine na dvore.. na plastiku nemám :( k podprsenke si podšívam hlúposti nech to aspoň nevidno na 100% ... s plavkami si neviem dať rady.. nedá sa niečo vymyslieť nech mi aspoň ten jeden nerastie? .. alebo nech sa ten pravý prsník umúdri? .. gynekológ usúdil že je to genetika.. :(

monicha

tak to dúfam že sa vyrovná, veď budem dojčiť len z toho jedného nech sa to dorovná ... a nech si vycucká všetko čo je nazvyš :P .. ďakujem za reakciu na príspevok.. :) Pekný deň vám prajem :)

jajkafr

monicha
tak to mi je ľúto ale raz sa to zastaví určite a možno po pôrode keď budeš dojčiť sa tento rozdiel vyrovná :)

monicha

Hej to hovoria aj ostatný .. môj svet nie je zrútený, lebo okolie o tom vie.. mňa len dráždi ten hlúpy pocit z cudzích ľudí.. Aj keď behávam na telesnej, alebo mám rýchlejšiu chôdzu to vidno .. no ja mám rozdiel medzi prsníkmi dve čísla.. mne ten jeden už pomaly aj „ ovísa“ .. takže doteraz vypchávky fungovali ..a nie len vypchávky.. ja som si to podšívala menšou podprsenkou + nejaké látky do toho .. a keď som niekoho objala tak sa začudovane usmial či mám prsia zo skaly :D .. môj bývalý o tom aj vedel, a jemu to neprekážalo, s ním som o tom aj žartovala..ale teraz je problém si nájsť chalana..leto ide.. obnažené baby... a ja chodím stále bez výstrihu... je mi to hlavne ľúto, že sa ten rast jedného nedá zastaviť..takto sa to dá dáko zakryť. Potom neviem čo vymyslíííím...

jajkafr

monicha
nikto nieje súmerný... každá žena má jeden prsník väčší ako ten druhý dokonca aj nohy sa líšia svojou veľkosťou hoci si kupuješ rovnaké topánky napr. u mňa robí rozdiel medzi veľkosťou jednej nohy a druhej až 1 číslo... ak to chceš zamaskovať v plavkách kúp si plavky s push up efektom do jedného košíčka si daj vypchávku a do druhého nie... a to, že po tebe zazerali na kúpalisku možno bolo kvôli tomu, že si mala zlý pocit z toho ty a potom si si to vsugerovala... zober si, že na svete žijú ľudia, ktorý majú oveľa horšie problémy, majú hocijaké estetický výrazné odchýlky napr. nádor na tváry, ktorý úplne demoluje tvár, alebo vypadané vlasy, či sedia na vozíčku, alebo nemajú končatiny... toto sa nedá zakryť ničím, veľkosť tvojích pŕs áno tak sa prestaň s tým toľko trápiť skús to riešiť nejakými vypchávkami alebo podprsenkami ktoré majú väčšiu výstuž a hlavne hore hlavu svet sa nezrúti :)

jajkafr

monicha
nikto nieje súmerný... každá žena má jeden prsník väčší ako ten druhý dokonca aj nohy sa líšia svojou veľkosťou hoci si kupuješ rovnaké topánky napr. u mňa robí rozdiel medzi veľkosťou jednej nohy a druhej až 1 číslo... ak to chceš zamaskovať v plavkách kúp si plavky s push up efektom do jedného košíčka si daj vypchávku a do druhého nie... a to, že po tebe zazerali na kúpalisku možno bolo kvôli tomu, že si mala zlý pocit z toho ty a potom si si to vsugerovala... zober si, že na svete žijú ľudia, ktorý majú oveľa horšie problémy, majú hocijaké estetický výrazné odchýlky napr. nádor na tváry, ktorý úplne demoluje tvár, alebo vypadané vlasy, či sedia na vozíčku, alebo nemajú končatiny... toto sa nedá zakryť ničím, veľkosť tvojích pŕs áno tak sa prestaň s tým toľko trápiť skús to riešiť nejakými vypchávkami alebo podprsenkami ktoré majú väčšiu výstuž a hlavne hore hlavu svet sa nezrúti :)