behanie - hudba

Príspevok v téme: behanie - hudba
hassy

tak, som sa rozhodla ze dnes prekonam svoju hanblivost a pojdem si zabehat :) aku hudbu mate v mp3 ktora vas najviac vyburcuje a da vam energiu?? :) inak vy co ste z kosic, kde chodite behat, ja som zo stareho mesta, a rozmyslam ze si to dam od maratonca mieru po lokomotivu a naspat pre zaciatok, co vy na to? nie je to malo?

Jajka11892

Prepáčte, že sa vám do toho sme miešam ale ja by som sa chcela spýtať či behom schudnem z celého tela alebo iba z nôh a zo zadku. A čo sa týka tej hudby skús si pozrieť www.djsteveboy.com

www.youtube.com

a moje oblubene čo počúvam vo fitku:

soundcloud.com

TrainingBoy

Zalezi aku mas rada hudbu, ci nieco modernejsie, alebo skor klasiku-rock aby sme si rozumeli :) Vedel by som ti nieco odporucit, ale povedz co. Osobne mam radsej energicku hudbu, sice ide o vytrvalost, ale ked uz nevladzes tak ti to pomoze.

mate59

nikto na teba nebude kukať,je to len tvoj dojem a susedia si po pár dńoch zvyknú že behávaš,ale behaj nalačno alebo pred večerou,určite nie s plným žalúdkom, svaly nestratíš.

Samuelaa

Ja som sa tiež hanbila behať, mala som pocit že sa na mňa každý pozerá, ale vedela som čo chcem dosiahnúť, tak mi to tak už potom nevadila. Zvykla som si na pohľady susedov. Za ten obdiv potom to stojí;)

0vecka

snaz sa to prekonat rozumiem ti ale takto obmedzujes samu seba :) si myslim ze svet prinasa dost obmedzeni tak naco si este pridavat vlastne?

hassy

no ja musim pocuvat nieco take energeticke, to am dost nabudi :) a neviem, ja sa proste hanbim pred cudzimi ludmi...aj ked chodim dem tam korculovt vonku tak mam pocit ze vsetci na mna pozeraju a smeju sa mi....len uz mam dost orbitreku tak soms a rozhodla ze diem vonku sa vybehat :)

0vecka

j aby som na lacno nebehal stratis tym svaly ale ak ti to nevadi tak chod do toho ... tiez by som radil nieco jemnejsie na pocuvanie lebo pri behu nejde moc o vybusnost ale skor vytrvalost... a neviem preco musis prekonavat hanblivost .. na behani nic hanebne nieje :)