Mám priateľa a aj tak som sama

Príspevok v téme: Mám priateľa a aj tak som sama
xxxxx7

Ahojte. Veľmi ma trápi jedna vec. Mám asi mesiac priateľa. Mám ho rada a aj on tvrdí, že má rád mňa. Problém je v tom, že ja by som s ním chcela tráviť viac času. Bývam dosť ďaleko od domova, takže som tu vlastne sama, okrem kolegov z práce nepoznám nikoho. Takže sa dosť nudím, kým môj priateľ stále niekam chodí, na diskotéky, na koncerty, do baru, niečo vybavovať, s priateľmi...Ja na diskotéky a bary vôbec nie som. Proste stále niečo má a až potom, keď mu zvýši čas, tak sa venuje mne. Aj to takým spôsobom, že príde ku mne, niečo uvaríme, pozrieme telku a prespí u mňa. Aj dnes mal prísť o tretej, je už šesť a ešte stále neprišiel. Je to normálne, že on nemá potrebu tráviť so mnou viac času alebo všetkému ostatnému venuje viac času ako mne? Asi nie, však?

isabella

take reci mal aj moj ex, fakt, presne to iste, ze prehanam a domyslam si, doslova sa mi smial, ked som mu povedala ake mam podozrenia a ze som ziarliva, bohuzial sa mi podozrenia potvrdili... z jeho strany je to cisty egoizmus a ako sa vravi slovo robi chlapa, tak ked nevie ani dodrzat stretnutie nech ide do kelu...
uvedom si, ze casom to lepsie nebude, chces taky vztah? ja som ho velmi dlho trpela (5 mesiacov), za ten cas som sa skoro utrapila, schudla som snad 10 aj viac kg, tak to na mna zle posobilo, bola som aj sama sebe za debila, ze sa tym tak trapim, skoncila som to a teraz som stastnejsia ako kedykolvek predtym, lebo mam po boku chlapa s rovnakymi prioritami... vazne si rozmysli, ci chces takeho egoistu

xxxxx7

isabella,
tak včera prišiel o šiestej večer, tak sme sa porozprávali, teda ja som sa rozčuľovala a on nechápal, čo mi vadí. Že jemu sa koľkokrát stalo, že niekto neprišiel keď mal a nerobí z toho vedu, veď vraj ešte neumierame, že času je ešte dosť, keď sa nevidíme dnes, vidíme sa zajtra, že čas preňho nehrá nejakú rolu. Že som pre neho na prvom mieste, ale kvôli tomu nemôže predsa zahodiť všetky svoje záľuby, kamarátov a povinnosti, že on nemôže za to, že ja sa tu nudím (lebo tu nikoho nepoznám), že si mám nájsť nejaké koníčky. Je to síce aj pravda, ja to sčasti chápem. Nebojím sa, že ma podvedie, ale nechápem, že nedokáže tie svoje záľuby a kamošov obmedziť. Pýtala som sa ho, že prečo nechodíme teda niekde spolu. On teraz nemá auto, tak neviem, ako by sme my dvaja vyrazili na nejaký výlet. A keď ide s kamošmi, tak vraj oni sú bez frajerky alebo ak aj frajerky majú, tak ich tam neberú, keby ich brali, tak aj on zoberie mňa. On teda všade chodí buď na motorke alebo s kamošom na aute. Tak ja už neviem, aj ho chápem, ale aj mi to vadí a neviem, čo si mám o tom myslieť. Keď sme spolu, tak je milý, ale keď nie je so mnou, tak akoby sa mi aj zabudol ozvať alebo zabudol na mňa. Nakoniec sme včera mali pekný večer, ale aj tak neviem, čo si mám o tom všetkom myslieť. Či som ja málo tolerantná alebo je on egoista...

isabella

tak to nebude on, ale spravanie ma komplet identicke... daj si na neho pozor... aj ja som si nahovarala aka som strasne blba, ze ho obmedzujem a ked mi ludia hovorili, ze som strasne naviazana a nesmiem to tak brat, tak som este aj myslela, ze ja som ta zla... a vies ako to dopadlo? okrem toho, ze som mu kazdu chvilu prichadzala na to ake klamstva a polopravdy mi stale vravi, tak som po piatich mesiachoch prisla na to, ze ma podjebaval na kazdom rohu a neboli to kamarati s ktorymi sa stretaval, ked na mna nemal cas... teda urcite nie vzdy, ale za zenskymi behal a kazdej tlacil rovnake kaleraby do hlavy... nesuhlasim s uhlie, proste takto to nema vyzerat ked je clovek cerstvo zalubeny, ak ma pracu ok, ale aby uprednostnoval kamaratov a ZABUDOL ti povedat, ze nepride na dohodnute stretnutie, to je moc!!! utekaj kym je cas...

xxxxx7

uhlie,
nie je to tak, že by som bola nudná alebo nikam nechcela ísť. Ale radšej ako do zafajčeného baru alebo na diskotéku, kde sú všetci pripití, pôjdem do kina, do ZOO, na nejaký hrad, na pizzu, na kávu, kúpať sa, do prírody, do lesa na huby a pod. Ale asi nie je v poriadku, keď niekto dá väčšinou prednosť nejakému baru a kamarátom ako priateľke, s ktorou je mesiac a môže s ňou tiež príjemne stráviť čas, nie? Keď je dohodnutý s kamarátom, to sa zrušiť nemôže a keď je dohodnutý so mnou, tak mi aj zabudne dať vedieť, že nepríde alebo mi to povie o 4 hodiny po plánovanom stretnutí?

uhlie

Podla mna je vas vztah uplne v poriadku. Urcite ta miluje, ale nema cas sa s tebou nudit, lebo vypadas byt dost nespolocenska.

isabella

xxxxx7, daj mi prosim ta na teba nejaky mail, lebo podla indicii a toho co pises mam podozrenie, ze viem o koho ide a aj presne podla toho spravania to vyzera na mojho ex... ak by to aj on nebol, je to komplet spravanie cloveka, ktoremu na tebe nezalezi, utekaj od neho co najdalej nez ti ublizi viac ako treba

xxxxx7

No dnes sa máme stretnúť, tak sa s ním vážne porozprávam. Už včera som mu písala, že ak mu na mne nezáleží, nemusíme byť spolu. Že radšej budem sama ako v takom vzťahu a že si zaslúžim chlapa, ktorý ma bude mať rád a vážiť si ma a ak on taký nie je, tak dnes ani nemusí prísť, lebo jeho ľahostajnosť ma ničí. Tak som zvedavá, či príde a k akému záveru dospejeme.

jajka001_

uprimne? maj rozum, nelubi ta, toto nie je vztah, len ta vyuziva. dava ti to najavo a ty ho naivne ospravedlnujes. klame klame klame. lebo mu to jednoducho vyhovuje. robi si co chce a na tebe mu nezalezi. budete spolu? ok. nebudete? ok.