Divny tvar noh

Príspevok v téme: Divny tvar noh
ewkaa

Strasne ma trapia moje nohy... ked sa pozeram naokolo skoro vsetky baby maju krasne rovne nohy... len ja ich mam take hrozne! Ako ich ma zmenit...? =/ Mam ich po kolena rovne, ale potom ich mam tak do zadu viac naklonene a je to strasne divne nemozem to nejako napravit...? mam len 16 a cely zivot pred sebou =(

mnamka257

neviem ti povedat ci je to take zle, lebo som ich nevidela, ale mozno to vidis len ty, a nikto iny to ani nezbadal.ale mozes to zistit tak, ze si pospominas, ci ti to uz niekto niekedy povedal-napriklad nejaka velmi uprimna kamoska, ktora niekedy nie je na skodu. a pokial ano, tak poznam aj horsie problemy -napriklad co sa aj noh tyka. a pokial sa budes spravne obliekat a odputas oblecenim pozornost od svojich lytok, nikto si to ani nevsimne. skus navstivit blog, na ktorom su velmi dobre typy, co sa tyka oblecenia a celkovo vyzoru a skus napisat autorke mail a urcite ti poradi. takze tu je adresa toho blogu: www.girls-life-br.blogspot.com
a drzim ti palce...

tak

Ewka

priroda Ta obdarila Tvojimi nozickami, preco by mali byt divne, prave naopak, su najlepsie a najkrajsie, co si mohla dostat do vienka, ... ver mi, ... ja to vidim takto Ewka, ...

ceky

ewkaa
až myslíš, prepnuté kolená(že pri vystretí nôh idú ďalej než aby boli rovno) tak s tým si nelám hlavu. Chalanov to nezaujíma. Ba dokonca si pravdepodobne hypermobilná(zvýšená ohybnosť kĺbov)čo vieme všeliako využiť ;)...!!! :D
Občas postrehneme že niektorá má nohy do boku...také ypsilonové ale to fakt tiež neriešime... vy ste PRÍLIŠ zaujaté na vzhľad. Také detaili nás nezaujímajú. Skôr čo máš v hlave.