Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tinitus- hučanie v uchu

Habbs

Vsetke choroby maju povod v otrave telesnych tkaniv.Ked je sedimentacna jamka naplnena, vycisti ju.Mnoho ludi vypoveda o spontannom vylieceni toho problemu.hlavnou pricinou je chlieb,zemiaky,obilniny a celkovo potraviny obsahujuce skrob.Husty hlien z tych varenych a pecenych zivin upchava eustachovu trubicu.Katar zabranuje pravidelnemu prudeniu vzduchu a sluch sa zhorsuje.Vyssie tony sa stavaju menej pocutelnymi,vznikaju sumy v usiach a zosiluju sa.Post a uplna absencia od zrnitej a skrobovej stravy prinasa najlepsie vysledky.
Operacia je v kazdom pripade tou najposlednejsou volbou.

hajlovka

mal to moj otec, on zije v australii. robili mu nejaku mini-operaciu a prestalo to. lieky mu na to nezaberali, bol potrebny ten operacny zakrok

JonnyRambo

No ludia ja to mam. Tinitus- piskanie v usiach. Bol rok 2001 ked som zistil, ze to pocujem. Je to nonstop po cely den. A sposobuje to u mna stratu koncentracie, az nepricetnost ako keby. Absolvoval som uz rozne procedury. Napr masaze, cvicenia atd. Nic sa nezlepsilo. Ach jaj, je otrasne furt to pocuvat.

dixie66

Ja to uz mam roky - lekari nic nezistili a nic nepomohlo (mne ani detoxikacia). Psychosomatika tvrdi, ze tinitus vznika, ked nieco alebo niekoho vo svojom zivote nechceme pocut...

dračí zub

Tinitus a bolesti stredného ucha sa liečia obvykle detoxikáciou. Podrobne vysvetlím cez mail. Tiež som to mal, hovorím z vlastnej skúsenosti.

jajkafr

ahoj ja som to mala no vlastne ešte mám, ale je to miernejšie... chodila som s tinitom a bolesťami uší ku krčnej tá ma po istom čase poslala k foniatričke a tá mi zistila nedoslýchavosť nasadila Tebokan a Magnézium a zlepšilo sa to :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tinitus- hučanie v uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk