Podme spolu dotoho:)

Príspevok v téme: Podme spolu dotoho:)
Majushka111

Ahojte som mam 18rokou,momentalne prazdninky a ja som strasne pribrala mam 160cm,62kg moje miery 90-75-100.Proste velryba vsetko je mi male,mala som 52kg aj 45 takze 10kilo by som chcela dat dole do septembra da sa to??ako sa mam stravovat?a cvicit?vobec sa mi nechce za den mam pohyb minimalny,ale od zajtra sa uz musim prinutit len neviem ako sama to nezvladnem:(

tinuSS

Ahojte...ja mam 21 rokov a tiez hroznu vahu...ale uz 8 dni drzim atkinsonovu dietu a schudla som 5 kg a to som predtym uz dva tyzdne poctivo odvodnovala a vtedy isli dole 3 kg...je to doteraz najlepsia dieta aku som drzala..vobec nie som hladna a ide to dole strasne rychlo...ja odporucam...skuste si pozriet toto forum...ja tam chodim dost casto,je to pre mna strasna inspiracia,ti ludia nenormalne uzasne schudli...pozrite si fotky www.atkinsdietbulletinboard.com
drzim palce vsetkym ktori sa rozhodnu to vyskusat,ja som dlho vahala,ale som stastna :)))

Ivka23

Ja odporúčam na ráno celozrnný chlebík s maslom a rajčina alebo nejaká saláma to zapiť čajíkom Pu- erh(super sa z neho chudne),na ráno ešte psílium - urýchluje trávenie. Do obeda si kľudne môžeš dať aj niečo sladké napr: sójovú tyčinku alebo bebe kesiky, na obed len niečo ľahké rizoto alebo cestoviny prípadne šalátik a zasa čajík Pu- erh, a treba okrem toho piť veľa veľa vody, po obede od 5 už nič nejesť ale na večer si dať zasa psílium a na to ešte čajík, ak by si bola veľmi hladná tak si daj jablko alebo jogurt. Ked máš veľkú chuť na sladké tak si daj žuvačku. Toto robím už asik mesiac a schudla som z 58,6 kila na 53,5 ešte 5 kíl.

levanderka

no baby ako vam to ide? mne celkom ok len dnes nejaky taky den mam teda hlavne teraz. o piatej som pocitila niehlad ale nieco take, zeby som nieco zjedla. neviem ci to je iba ,,obzerstvo,, alebo je to nieco take ze mate nanieco chut ale neviete naco. napila som sa. nezabralo.hladna som nebola. tak som zjedla cerveny melon. ze to ma cukry, ze mi tie chybaju. nepomohlo, stale ten pocit, zeby som nieco zjedla :D si vravim dobre, dam pomaranc :D nepomohlo:D aj ked viem, ze sa ovocie nema jest vecer ale idem o chvilocku na korcule.

ale aj vy mate take chvile ? ze to nie je hlad ale nieco co sa neda identifikovat.idem skusit este si dat hlavkovy salat s cibulou a balzamikovym octom. ako posledna vecera. no mozno toto pomoze, znizit ten pocit, ze by som nieco zjedla.

dajte vediet ako sa vam dariii :) cudne je ze zakladatelka temy a neozvalaaaa co je skoda.

Nikušik

Ja som zacala priberat z antikoncepcie odkedy ju berem sa mi strasne zvysila chut do jedla sice uz asi dva roky berem nizkohormonalnu a z tej nepriberam tak ako z tej predtym ale priznam sa ze mi velmi chyba aj ten pohyb ktory naozaj nemam takze sa nebudem vyhovarat len na antikoncepciu takze zacnem chodievat cvicit bud pilates alebo nieco ine a upravim si stravu a urcite to pojde dole:)

levanderka

nooo baby po vcerajsej oslave to dopadlo strasne:D si vravim, ze dnes budem asi cisto na zeleninke, vode a ryzi s chudym maskom lebo to co som vcera pojedla, to som niekedy nepojedla za cely mesiac. a baby vlci hlad. nesmies cely den hladovat alebo jest malo aby ta potom ten vlci hlad neprepadol. napriklad ja som na ranajky doslova prejedena a to jem len zeleninu a pol rozka. alebo na obed som prejedena tiez, lebo jem zeleninovu polievku celu misku. ale mozno som prejedena preto lebo mam stiahnuty zaludok. neviem. no baby ja mam 157 cm tak to sme sa tuna stretli :D a vahu vam neviem povedat, meriam si cm lebo podla mna vaha klame :D

vevinka

ahooooooooooj :) Ja som pisala do vedlajsej diskusie ale nejak mi tam niekto neodpissoval tak skusim tu teda, mam 154 cm a mam 52 kil cize moj ciel uz su len dve kilecka dole ako tvoj povodny :) ale viem ako sa citis a bduem ta podporovat.
Pribrala si v dosledku nejakeych liekov alebo zlym stravovanim?

Nikušik

Caute baby mam tiez dost problem s postavou vzdy som mavala okolo 50 ale posledne styri roky som strasne pribrala mam 65 kil a nato ze mam 156 cm vysku je to dost vela:( a mam 21 rokov takze ma dost trapi ako vyzeram chcem si upravit stravu a zacat chodit cvicit a potrebujem hlavne podporu velmi tuzim byt zase chuducka ako kedysi

Orionka

Nejde mi to :(. Mám zlé rozloženie jedla a večer ma vždy pochytí ten obávaný vlčí hlad. Už som z toho zúfalá. Ale teraz mám v sebe kopec síl a verím, že od zajtra dôjde u mňa k zmene. Milujem sladké a neviem ako si ho odoprieť, tak držte palce. :) A vám sa zatiaľ ako darí?

levanderka

tessy ano masko heej, sem tam nejake kuracie, alebo aj rybky, tuniaka milujem a syry tiez:D ale syr len s mierou lebo je dost tucny. a niekedy si dam k ranajkam aj vajicko na tvrdo ale neviem ci mam taky maly zaludok ale potom som dost prejedena. lebo zjem tak 2-3 velke paradajky, papriku vacsiu, uhorku a som najedena.

na jeden cas som musela vyradit vajicka mala som zvyseny cholesterol a nechapala som, z coho aj ked som nechudla aj tak som njedla tucne maso, nejem ziadne spekacky, parky ani salamy co su plne soli, lebo raz mi vravela kamoska ako sa robia salamy, parky a podobne veci tak od vtedy ich nejem :D a vela pit treba. ale tak lahko sa vravi, zajtra mame velku oslavu doma, sestra oslavuje okruhle, tak dufam, ze odolam aj ked pochybujem :D