Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
Beáta!

Mám 16, a chcem umrieť, stáke na to myslím, Bola som aj na psychiatrii kvoli tomu velmi dlho od februara do mája, ale neak mi to nepomohlo :( niekolko krát som sa oto pokusila ale po každé ma zachránili :( Neviem čo mám robit, mám aj lieky ale neužívam ích.Aj tak mi nepomáhali, tak načo ích budem brat?Radšej si ích šetrím aby ten další pokus bol 100%tní.Síce už mám neskutočne vela liekov že to by ma už aj zabilo, ale ja chcem mat radšej istotu.Sama neviem či sa stoho chcem dostat alebo to radšej spravit.:( ak má niekto neaku radu bola by som vdačná.

Súvisiaci obsah

malaanka

Prosím,prosím nerob to.Ja som mala neter,ktorá spáchala samovraždu pred 8 rokmi a ja som doteraz z toho nespamätala.Naozaj nemáš nikoho komu by na tebe záležalo?Mňa stále bolí,že moja neter nie je medzi nami a neviem sa s tým zmieriť.Určite aj ty máš niekoho takého blízkeho a predstav si akú bolesť mu tým spôsobíš.Prosíím nerob to!!!

mimi432

Vsetkym, co tu pisali, ze sa chcu zabit - prosim, nerobte to! Vydrzte, len proste vydrzte a potom budete radi, ze ste to nespravili. To je tou depresiou, ze sa vam vsetko v zivote zda take hrozne..sama som si tym presla a stale nie som uplne v poriadku, ale som rada, ze som si neublizila, ked sa u mna depresia objavila, pretoze to naozaj boli najhorsie dni mojho zivota. Ale presli, ako verim, ze prejde aj cela depresia raz.. :)

Beata - nedovol, aby ti tvoja rodina, ani nikto iny, urcoval to, co si sama o sebe myslis. Ak oni nemaju zaujem, neznamena to, ze si zly clovek. Prave naopak!

Odporucila by som ti, aj vsetkym ostatnym, knizky od Louise Hay

Drzim palce vsetkym, ktorych trapi depresia alebo iny psychicky problem

Jessi_1111

teda urcite mas rodinu a vela kamaratou / a kamaratky ...:D :) ::-) :--)) ::--)) no tak dievca, trochu zivota do toho :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D :-)

Jessi_1111

Prosím nie, nezabijaj sa. Si krásna mudra a sikovna. ak mas uzivat nejake lieky tak ich uzivaj. jedz! pi! najdi si veeeela kamaratov a dobre vychadzaj s celou tvojou rodinou a hned budes mat takuuu chut zi t ze nebude s vedet ako co dohonit co si zameskala. a napis mi na emaile e-mail (ímejl) (í-meil) (í-mejl) bibi.bibianka569@centrum.sk pomozem ti, popr. (poprípade, popripade) poradim ti. pa

the only

Nikto nechce bez príčiny zomriet,každý ma na to subjektívny pocit zufalstva.

Vyhladaj psychologa pomože ti zistit príčinu tvojho zmýšlania a pomože aj odstránit,alebop asp on pochopit príčíňinu tvojho zufalstva určite vyhladaj a neodkladaj to.Pomožu Ti.

Psychiater ti len predpíše lieky ale nelieči dušu.

homo erectus

Prosím, nezabíjaj sa. Aj ja verím na minulé životy. A tiež verím na to, že na to, aby sa duša mohla dostať do tela, znovu sa narodiť, musí byť v duši vôľa žiť. A vôľa žiť sa môže vrátiť iba živému.

To znamená, že ak stratíš vôľu žiť, tak pokým si živá, sa ti á vôľa žiť ešte môžeš vrátiť. Ale ak zomrieš bez vôle žiť, alebo ju ako duch vôľu žiť stratíš, tak budeš mŕtva naveky. Nie je možné, aby sa duša bez vôle žiť dostala do tela, a tiež nie je možné, abý sa vôľa žiť dostala do neživého, ducha bez tela.

leylaaa147

Minuly rok to s nimi nebolo az take ruzove. Vtedy som si tiez myslela, ze ked ich uz budem mat, aj depky prestanu. Neprestali. Depresia je tu so mnou uz cele roky...Chcem sa jej uz naozaj zbavit, nebavi ma to s nou zit, nebavi ma to, ze sa neviem sustredit na ucenie od vnutornej bolesti, nebavi ma hovorit priatelovi, ze mi nic nie je, ked mi vidi na ociach, ze nie je vsetko ok...