cestovanie v tehotenstve

2nelina232

Ďaaakujem :-) Čo som čítala, tak že sa môže kúpať v prírodných vodách, napríklad v hoteloch, čo majú vlastnú minerálnu vodu. Kúpaliska určite nie. A ešte nesmie byť voda moc teplá. Vraj do tých 30 stupňov je dobrá... Na cestách si budem musieť dávať pozor... vlastne ešte dlhú dobu... :-))

usiko

joj, to mas pravdu, hrozno mi velmi pomohlo,.....asi je to tym hroznovym cukrom, ale ked som mala denne take kilo hrozna k dispozicii, tak sa to dalo prezit....to mas pravdu.....

...pocuvaj, ked chces ist, tak chod,....nebudes sa doma zozierat, ked ini sa budu bavit...akurat si musis davat pozoir, hej, to ti lekar povedal, hlavne nekupat sa niekde, aby si nenachytala nejaku infekciu, ktora moze v takomto ranom stadiu sposobit potrat, pozor na pady a podobne....

...ja mam plavanie zakazane cele tehu, napriklad, takze ja ani nikam nejdem:-)))

joj,len si davaj na seba veeelky pozor, budem drzat palce:-)))

2nelina232

Ono to záleží od organizmu. Či už lieky, alebo strava...každému niečo iné padne. Napríklad, keď sú v tehotenstve nevoľnosti, pomáha hrozno... Mne pomáha...No 10 hodín v aute mi nevydrží :-))

usiko

...az na to ze nezaberaju...podla mna tehot. nevolnost este len pride....ja som v 10 tt cestovala autom do talianska v marci. ziadne tepla a bola to katastrofa.....ale prezijes, ak chces....

2nelina232

Na začiatku augusta väčšinou je škaredé počasie, aspoň ja mám také skúsenosti. Vždy, keď sme išli prvý augustový týždeň na dovolenku, tak sme mali skoro stále zlé počasie... Čo som počúvala správy, tak by sa malo ochladiť, no teraz je to ešte skoro povedať ako bude za 3 týždne... Ďakujem za odpoveď

dd

nelina, v autách síce vetranie je, aj v starších..my máme staršie auto a včera sme šli takých 60km autom poobede,okolo 14.-15..vetranie na plné pecky, ale bolo tam na nevydržanie, hrozne dusno, neviem si predstaviť, že by som bola ešte tehotná..dobre si to rozmysli, ale ak bude takéto teplo, ja byť Tebou, tak by som necestovala..

2nelina232

V aute teplo je, ale aj v starších autách sú aspoň vetrania, takže do takej pol hodine (aj menej) tam nieje také horúco...

Muroroa

V aute bude veľmi horúco, bude ti zle. Ak môžeš, necestuj. Úpal dostaneš aj z tepla. Pri 40-50 C nepomáha piť veľa vody.

2nelina232

Kedysi som už bola tehotná. Cestovala som 1hodinu autom a bolo mi strašne zle... Museli sme zastavovať... Tak sa teraz bojím až mi nieje zle...Až to neuškodí...Ďakujem za rady...