Cysta? Ako sa prejavuje

Príspevok v téme: Cysta? Ako sa prejavuje
Netehulka

Mam taky problem. Zeby cysta?

Menzes som nemala dva mesiace, potom som nieco take dostala. Je to slabe, staci mi jeden tampon denne. Taka hneda zrazenina vychadza von. Uz 10 dni. Menzes mavam vacsinou iba 5 dni. Bolia ma neskutocne prsne zlazy a prsia su naliate, akesi vacsie. Aj krize ma viac bolia.

Aj v podbrusku ma boli. Nie cely den, ale v intervaloch. Aspon raz denne urcite.

Co je to za problem?

draci_zub

Pozdravujem protinožcov. :-) Vy tam mate jodidovanu sol? Tiez si myslim ze treba posluchat telo. To na co mas chut je zdrave, lebo si to telo pyta. Pozor na kelp z morskych rias, neviem ako velmi su ciste pobrezne vody Australie.

draci_zub

Ostatne vitaminy, mineraly a neviem čo ešte sú v normálnej pestrej strave. Rezne, varene vajicko, hranolky, chlieb, cokolada... vsetko co mas rada. Obcas si daj aj surovú stravu: milujem nadrobno nastruhanu hlavkovu kapustu zaliatu domacou majonezou a olejom. Mnam. A rovnako aj salaty zo vsetkych beznych zelenin, paradajka, paprika, uhorka, cibula... Mam rad aj surovu cibulu, so slaninou, to je ten pravy liek :-) A v zime kysla kapusta s chlebom alebo hocicim. Jaaaj uz basnim, este som neobedoval...

Netehulka

draci zub-ja som teraz v Australii, DM drogeria tu nie je. Chuti mi sol, takze asi si telo pyta ten jod, co v nej je. Vitamin C beriem, mame tu plno ovocia a mam to Centrum zatial, ale tak neverim tomu stale, lebo je to take zvlastne vsetko. Chichi. Ale tak dufam, ze som. chi

draci_zub

Vitaminy zo supermarketu a lekarne nejedz. Davaju do nich jedovate oxidy kovov, titanu, zeleza, hliniku. A aj iny bordel. Pozri si to na pribalovom letaku. C-cko z DM-ka je chemicky ciste a lacne. Ja ho jem ako potravinu, mam ho doma bezne pol kila. :-) Je to liek na velmi vela chorob. Prve dva dni ber ale menej C-cka, kym si telo zvykne.

Jod mozes brat minimalnu davku 150 mikrogramov denne. To by malo stacit. Normalne davky, ucinne na kopa veci, su tak 10 miligramov denne. Tolko mozes brat iba ak nemas v tele usadene tazke kovy, lebo jod ich uvolnuje, cisti telo. Asi nevies ci mas v sebe nejake kovy? Takze radsej ber menej. Uvolnene kovy by mohli uskodit tebe aj dietatu.

Netehulka

Ale tak musim si byt 100% ista, aby som zacala brat vitaminiky, lebo teraz beriem Centrum, ktore nie je az take vhodne ako tie tehotenske. Hmm...

A to som este aj krv bola darovat a uz som bola asi tehotna, ak teda som...chichi

draci_zub

Este ma napadlo, ze by si mohla pit trochu vitaminu C a jodu, aby sa dieta zdravo vyvyjalo. Vitamin C je cisty, zdravy a lacny z DM drogerie. taka modra krabicka. Robim si z toho citronadu, mnaaam.

draci_zub

Test sa nemyli. Naopak, v prvych tyzdnoch tehotestva neukazuje nic. Teraz ked ukazal dva ciarky, je to ok.

Prestuduj si nieco o tehotestve a porode: -odkaz odstránený-

Tehotenstvo nie je choroba. Nechod na odber krvi, ved o par tyzdnov to uvidis. Jeeeeee. :-)

Netehulka

Ten nic nevie. Este tomu neverim ani ja, az po odbere krvi uverim. Alebo az vtedy, ked uz budem mat velke brucho.

Hehe.

Moze sa test mylit?Okamzite nabehla ta tehotenska ciarka, nemusela som cakat ani 10 sekund. Cysta nemoze ovplyvnit vysledok?