Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

anna555

Baby nebláznte,ja jem koľko vládzem,prejedám sa,maškrtím a stále vyzerám rovnako ale hlavne zdravo!!! mám 22r a 55kg čo si myslím je úplne super a som spokojná,papajte v menších množstvách viac krát denne,ak nechcete priberať alebo máte výčitky tak aspoň to mäsko na vode,príp.olivovom oleji,šalátiky,ovocné misy,semienka,čierne pečivo,džúsiky )))) len nehladujte !!!! pa

zuzka1911

jezisi, jasne ze hej ... ananas spaluje tuky v spravnom mnozstve :) ale na obed odporucan nieco ine !!! nieco lahke ako polievku alebo zeleninovy salat s cer. pecivom alebo maso na vode so zeleninkou, ked sa bojis ze priberies :)

gordura

dnes som zjedla ranajky=cierny chlieb s medom a caj...
a uz mam take vycitky:(
ano napisem ti mail,ale neskor,lebo teraz sa musim ist ucit:( este aj to sakra:(

tak dievcata zelam vam kraaaasny den...

kajushh

dievcata, kolko vazite? neblaznite... uzivajte si zivota, nemyslite na jedlo, ja viem ze sa mi to laho hovori /skoro vzdy myslim na jedlo:D / ale jedlo nieje predmetom nasho zivota. treba jest menej a casto - aj 5-6 krat denne a hlavne pravidelne. a jest aj teple jedla a nie ze melon... to neni obed.
ludia SCHUDNU ked zacnu jest normalne a nie ked si zacnu dodrbavat biorytmus
drzim vam palce.