Odrezala som si kusok nechta :-( problem?

Príspevok v téme: Odrezala som si kusok nechta :-( problem?
JanaZa

ahojte prave som sa sprchovala a holila si nohy ziletkou ked som si nou silno zavadila o necht a kusok som si urezala...a to az na to citlive miesto pod nechtom...nie na kraji ale v strede nechta...je to citlive ide z toho krv...zrastie sa mi to normálne alebo to bude vyzerat divne?? mám krásne nechty a toto je premňa priam pohroma! Mám s tým ist k doktorovi?? poradte

JanaZa

poipoi..to vazne? som si aj ja myslela ze väcsej truby niet...no ono je to zarezane na nechte na ruke...stale je to citlive...a nie je to len zarezane ale odrezane....jednoducho diera v nechte...tak dufam ze sa to da doporiadku...ja viem ze to nie je tragedia ale ked su na cloveku dve veci pekne - vlasy a nechty...a ja si jednu z toho znicim tak to nastve. A asi kazdu by nastvalo kebyze ma naveky zdeformovany necht kôli svojej neopatrnosti a nesikovnosti....

Lemurik

Mne sa uz tiez nieco podobne stalo, ze som si zarezala ziletkou doprostred nechta... neda sa ale nic robit, treba pockat kym to odrastie.

0vecka

no newvim akoze ja mam take nechty ze si neviem predstavit ze by som to ziletkou prerezal... preto mi to pride zvlastne :)

JanaZa

no ja mam praveze kvalitne nechty aj huste zdrave vlasy...genetika. No proste som si do nechtu vyrezala dieru. Ja viem som trdlo blby uraz...ide ma z toho porazit. Obviazane to uz je...dik...