Alkohol a manželstvo

Príspevok v téme: Alkohol a manželstvo
misutka2

Už neviem jak ďalej ,manžel stále pije, vždy je nejaká príležitosť na to,aby si vypil a vtedy sa len hádame a hádame, aj pred naším malým synom a to ma bolí najviac, tiež som mala také detstvo a nechcem, aby to zažíval aj on. Manžel vždy keď vytriezvie, tak sa mi ospravedlňuje a spraví všetko, čo mi na očiach vidí, alebo sa aspoň snaží, a to sa stále opakuje a mám pocit, že stále častejšie a častejšie pije. Neviem, kde som urobila chybu, snažím sa aby naša domácnosť fungovala tak ako má, máme vždy poprataný byt, navarené, snažím sa s ním rozprávať a aj aby nám to aj v posteli klapalo a syna sa starám ako môžem, jednoducho sa snažím byť vzorná manželka aj matka. Ale ja som tiež iba človek. Poraďte mi jak ďalej, už nevládzem.

misutka2

Zatiaľ ma neudrel, nič zlé po fyzickej stránke, to by som určite netolerovala. Skôr to, že sa hádame, na každého žiarli, ja sa nesmiem na nikoho ani pozrieť, keď je opitý, preto s ním ani nikde nechodím po večeroch, nedá sa. A keď mu to na druhý deň vytknem, tak mi povie, že ja som si robil iba srandu. A keď príde veľmi opitý domov, tak ide rovno spať, to nemám problém.

jajka001_

ak je to skutocne neznesitelne, povedz mu, ze nebudes zit v takomto manzelstve a rozvedies sa. ale musi byt na tebe vidno ze to myslis vazne.

jajka001_

ty si chybu nespravila. neobvinuj sa. musis byt nanho raznejsia.
nehadaj sa s nim, ked je opity, to nema zmysel.
dohodni si s nim urcite pravidla, tak aby pil co najmenej.
je mi jasne, ze on neuzna, ze ma nejaky problem. resp. uzna ale aj tak si ide vypit.
ked si vypije, robi aj problemy? ake?