preco nechudnem?

Príspevok v téme: preco nechudnem?
sklamana

ahojte...
nechapem preco som neschudla este ani kilo uz dva mesiace jem pravidelne... ranajky(9:20) vacsinou zemla so sunkou... obed(11:30) cestoviny 2x do tyzdna rezen...okolo pol 3 si dam cappucino bez cukrua 5 6ks hrozna...veceru mam od 19-21h a to mam vacsinou salat niekedy si dam cestoviny ako mam chut.... ovplyvnit hodiny nemozem pretoze som v raci jem malo.... a sladke nejem pijem vela len cistu voda... obcas si dam zmrzl... a to sa este snazim ovocne si dat..... 6 dni v tyzdni som na nohach a pohybujem sa...no mesiac som na liekoch antibiot... moze to mat suvis??? mam 170cm 56-57kg chcela by som aspon tri kila ale vyha mi stoji a nepohla sa este ani trocha

sklamana

ok diki tak aspon mi to niekto vysvetlil lebo ja osom cakal ze pri tom co jem budem kostra heheh no co uz tak mozno ked pridem domov

jajka001_

ono ta vaha je akurat na tvoju vysku, takze pokial nemas extra pohyb, napr ze by si sa profesionalne nejakemu venovala, tak neschudnes, jedine ak by si zacala hladovat, ale to ti teda neradim, to za to nestoji. ty si chces zrejme formovat postavu, takze skus hladat nejaky taky sport.

mate59

rozumiem ti, že sa v robote nabeháš, ale to je iné spalovanie kalórií ako pri športe,alebo namáhavej práci.Zníž kalorický príjem.

sklamana

no od 12 do pol 11obcas 11 som v praci a ked mam rano trosku odych tak som cela rada...no a mavam aj ryzu ved a cvecer mavam salat- paradjky a a salat ako zelenina.... no a hybem sa nestojim len na nohacch,...iba som chcela vediet ze kde je chyba pretoze keby som tak jedla doma tak mam davno tie kila dole,... som v zahr.

jajka001_

hej, ješ v podstate normalne, aby si schudla, by si bud musela kazdy den hodinku dve sportovat alebo zmenit stravu. daj tam viac zeleniny , ryze, ryb, menej reznov a cestovin. ale aj pohyb, aspon dvakrat tyzdenne, chod bicyklovat alebo hocico co ta bavi

mate59

preto,lebo tvoj energetický príjem je vyšší ako výdaj.To, že si na nohách a pohybuješ sa,neznamená, že páliš nejako veľa kalóríí.

sklamana

oprava... som v praci...
a ta vecera to od 19-21 hodine ako mam pol hodinu prestavku to zalezi ako ma poslu ci skor alebo neskor....ale v skor ani neskor to nieje