Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

gastanko2016

mne pri menších problémoch pomohol canesten krém v kombináci s tabletkou. Ak problémy pretrvávajú určite navštíviť lekára.

biatlonistka7

správne spracované? tým máš na mysli či nie sú vnútri tie enzýmy nejako narušené alebo niečo, hej? ja som si už bola kúpiť enzýmové lieky, čo 7wanda písala, že ich berie a zatiaľ necelý mesiac a všetko v pohodičke.

tojejedno

snezienka2 a ako dlho ho je potrebne brat aby sa nejake vysledky ukazali? ja som zakazdym menila mydlo na intimnu hygienu lebo som myslela, ze mykozu mam z toho, ale zrejme to moze mat povod uplne niekde inde :(

rastlinocka

to dávkovanie je určené presne tak aby tie enzýmy účinkovali. Nemá zmysel dávať si nižšiu dávku ako je určené. Pretože potom ich môžeš brať aj neviem ako dlho a výsledky nebudú žiadn a budeš ich brať v podstate úplne zbytočne. Treba sa riadiť odporúčaným dávkovaním ;)

snezienka2

vobec nie, vezmi si napriklad zivocisne enzymy obsahuje wobenzym. Ano ten treba brat viac tabliet ale to je vsetko preto, ze enzymy su naozaj male a keby potrebne mnozstvo aby ucinkovali bolo v jednej tablete tak je velmi pravdepodobne ze by sa nejako mohla narusit ich struktura a uz by nemali taky ucinok ;)

coletka *

Skús si pozrieť enzýmy super bromelain a papain a probiotika s laktobacilmi super acidophilus 6 miliárd na stránke mojezdravie. sk
tie by ti mohli pomôcť. Keď sa ti objavuje mykóza opakovane, tak musíš aj dodržiavať protiplesňovú diétu - hlavne žiaden cukor a sladkosti a jesť veľa cesnaku a cibule, prípadne si kúp cesnak v tabletách(ten nepáchne), tiež nájdeš na mojezdravie.sk. vypýtala by som si aj tibetskú kefírovú hubu, vieš ju dostať k objednávke zadarmo a môžeš si robiť domáci kefír plný živej probiotickej kultúry, ktorá ti ozdraví črevnú aj vaginálnu mikroflóru a potlačí kandidu.

Najčítanejšie články