prečo ma priťahuje ten typ mužov?

Cashia

Adam: to s tým pohádaním sa som nemyslela doslovne, dala som tam :))) takže som myslela, že to vezmeš s rezervou ale ty nie, samozrejme, že hneď doslova..a či ide len o výzor alebo správanie? na výzore záleži (nech mi nikto v dnešnej dobe nehovorí, že nie), a priťahuje ma ten drsnejší typ chlapov, možno trošku aj správaním, tým, že sa na nič nehrajú (poväčšine)ale zas odtiaľ-potiaľ, nepotrebujem nejakého grobiana, čo by ma mlátil a pod.

pauli 73

adam, mám to štastie, že mám aj doma:) preto,viem o čom píšem :))))a to sme obaja škorpióni a napriek tomu to funguje :)

slobodnaa

Každá žena túži aby ju chlap zdrapol za vlasy, odvliekol do svojej jaskyne a poriadne pretiahol. Preto nás priťahujú drsňáci či zlí chlapi. Ale aj takí na pohľad slušnáčik môže byť zviera v posteli :-)
Za všetkým hľadaj sex.

AdamKrt

jajka001_:

mna ? Gazdinka. Lebo ta sexy dracica je pekna tak prvych 5 sekund. Potom si clovek uvedomi, ze takto vyzyvavo sa oblieka, aby zaposobila na muzov a to uz o niecom hovori, o jej charaktere, ci motivoch.

To mas ako nejaku vyretusovanu modelku. Na pohlad pekny vesiak... :) Iste, zaujme, ale co z toho ? Zaujme aj dalsich 1000 takych zien. Clovek kukne okom a ide dalej :) Teda aspon ja... :)