Za mesiac 6 dolu

Príspevok v téme: Za mesiac 6 dolu
Majqaa

Od zajtra zacinam uz naozajnaplno lebo vyzeram ako tehotna hlavneto brucho takze
ranajky:jogurt s cornflaksami
obed:klasika:maso s ryzou,alebo zemiakmi
vecera:tvaroh,cottage syr
uz kazdy den posilka alebo 3 dni za sebou jeden den volna?a hod.vo fitku tak ze 10min bycikel,15min pas,15min chodza,10min stepper a peso pojdem do posilky aj naspat schudnem takto?som zufala uz:(dneska som mala sladke:(

obdivovatel

Priklad jedálnička:

raňajky: ovsene vlocky s mliekom (mnam), varené vajco, chlieb s maslom a medom

obed: vyprážaný rezeň (aj viac ak zješ), hranolky s majonézou, vitamín C vo forme citronády, zeleninovo-strukovinová polievka okyslená C-čkom

večera: jemne nastrúhaná zimná kapusta s majonézou, trochu neskor čokoláda :-)

obdivovatel

Pestra strava, zelenina, strukoviny, maso, vajcia... vsetko co mas rada, hoci aj cokoladu. Vyvaruj sa skodlivych veci ako alkohol, cigarety, kava... Dolezite je pravidelne, aspon 3x do tyzdna, cvicit. Treba mat silnu volu a neuznat si vyhovorky akoze dnes sa mi nechce, som unavena, mam malo casu, je mi nejak zle a podobne. Vynimka su vysoke horucavy a choroba.

obdivovatel

Ked chces schudnut, treba najprv posilovat. Vybuduju sa ti svaly na spalovanie tuku a cievy na privadzanie zivin do svalov. 2 dni po cviceni mozes jest cokolvek, tuk sa uklada do svalov. Svaly potrebuju na svoju cinnost energiu a tuk vo svaloch sa spaluje rychlejsie. Kazdy chlap ti dosvedci ze tuk na spravnych zenskych miestach vyzera velmi pekne :-)

NIiinka

Dakujem :) a aj nejake napady co na ranajky, desiatu ,obed,olovrant, veceru? :) aby som aspon evdela priblizne :) dakujem

mate59

papaj zdravo,zeleninu,ovocie,pestro,vyhni sa vyprážanému,sladkostiam a začni športom a pojde ti kilo za týžden ako po masle dole z váhy.

NIiinka

Ahojte :) chcela som sa opytat ako sa da najucinejsie schudnut 4 kila za mesiac ale tak bez hladovania :) a ci by som mala aj cvicit ked chcem schudnut lebo som pocula ze ked sa chudne tak sa nema cvicit az potom ked sa dostane vysledok -4kg tak az potom spevnovat? dakujem pa

Majqaa

No ako behat na beziacom pase,ale kupila som si permnentku aby som sa prinutila inac len tak behat by som isla asi raz zammesiac:)) takze preto a kedze sa stravujem v restauracia a mam z dvoch na vyber vacsinou je druhe zelenina lenze z toho sa nenajem a dakedy aj vyprazana alebo ryby a to prve vzdy maso a ryza

wonderbra

jogurt so znizenym mnozstvom tuku, nie cornfleky ale vlocky, klicky, otruby, pseno, pohanka. predtym je super dat si ovocie a uplne najprv vypit pohar vody.
maso sa neje s ryzou ani zemiakmi. bud jes iba maso alebo iba prilohu. maso s prilohou zatazuje travenie. vela zeleniny.
zelenina aj na veceru.
ale aj tak si myslim, ze je to malo jedla. treba aj desiatovat a olovrantovat.
chod si radsej zabehat von a nie do toho smradu vo fitku, ked chces schudnut, posilku nepotrebujes. to budes robit potom.
drzim palce, nech vydrzis;)

Majqaa

No to mas dobre lenze ja mam nadvahu 10kg,tak chcem posttupne no no do zaciatku skoly,to je kusok viac ako mesiac no skusim:)no,ale pre mna bude sakramensky tazke dodrziavat takyto jedalnicek,pretoze ja som zvyknuta jest tak ze odnevidim do nevidim vecer si dat kludne keksicky,a rano zdryzgat aj 4 chleby,jogurt,jablko takze dufam,ze o vydrzim aspon toto ..a cornflaksi som si kupila za 1€ 500g tak haam mi to na dva tyzdne vydrzi nechce sa mi ist do obchodu behat kazdy den,lenze ked to mam zas v chladnicke tak ma to laka jest len tak z dlhej chvilee:(

RiushBejb

no aj ja chcem takto za mesiac zhodiť 7,,možme ísť do toho spolu :),,,lenže ja som hrozne prieberčivá nič mi nechutí a neviem čo mám jesť :(,,inak kedy máš posledné jedlo teda večeru?