Vie niekto viac o praci na doma?

Príspevok v téme: Vie niekto viac o praci na doma?
timina

Ahojte,robil alebo robí niekto pracu na doma pisanie obalok,skladanie pier atd...?Potrebujem vediet ci to neni nejaka faloš lebo uz mi prisiel aj registracny formular a tam im musim najprv poslat peniaze a vraj mi potom pridu obalky a ked ich spravim a poslem tak to co im poslem tie peniaze tak oni mi poslu ich naspat plus to co som si zarobila.Vraj je toto tyzdnova praca a vzdy na konci tyzdna by mi prisli peniaze.Je to pravda?Robi to niekto?

timina

lost.....ozaj by si skusil zistit ci je to podvod? ci si len strielas zo mna?ale ja nemam na nich tel.kontakt len meno toho co to robi tu firmu.

lost

Toto som riesil tak 4-5 rokov dozadu. Domyslel som si ze je to podvod, ale na moj email uz tusim neodpovedali..

Nechapem ako moze byt toto legalne, asi ak niekto pride o 5-10eur, tak sa nebude namahat ist na policiu.

Oh yea, á ponukam pracu na doma, staci ak mi poslete 9.95 eur na postovne a balne. Poslem vam text, ktory treba prepisat rucne.
/len zartujem.

No bohuzial, je 99% sanca ze je to podvod. Ale ak mi das na nich kontakt, pohram sa s nimi a zistim ci to naozaj podvod aj je.. :)

timina

moj-nazor...lenze ja som si uz zaplatila za ponukove listy a mi normalne prisli som si vybrala tie obalky a mi prisiel registracny formular a teraz chcu to co som pisala hore

moj_nazor

Ak je to to, co som kedysi pred asi 6 rokmi kontaktovala ja, tak to je riadna kravina. Ty im posles peniaze a oni Ti len poslu ponukovy list, ze co si dalej musis kupit k tomu.. Takze Ty im teraz posles peniaze len za info.. A oni by Ti mali poslat ponukovy list, kde si nakupis vlastne akoze tie pera ci co.. Uz si to presne nepamätam, ale uuuplne zbytocne som im poslala vtedy okolo 300SKK.. No a druhykrat, ked som sa na nieco podobne nachytala, bolo to, ze im posles prachy a pride Ti oznam, ze rovnakym sposobom si mas zarabat - teda das si nove inzeraty niekde a napises, ze praca na doma.. a napises im, az Ti poslu registracny poplatok a ked Ti ho poslu, tak im napises to, co oni Tebe - ze si ma dat inzerat a takto to funguje. Urcite im nic neplat, su to len druhy podvodov. Radsej si najdi serioznu brigadu.