má takýto vzťah budúcnosť?

Príspevok v téme: má takýto vzťah budúcnosť?
mondsee

zoznámila som sa s jedným chalanom. je o tri roky mladší (ja 24,on 21). ale rozumieme si. ja pracujem, on chodí do školy. nemá vlastne nič a to si vyčíta, že mi nemá čo ponúknuť . a že on je neskúsený.
sama neviem, čo mám robiť . asi zbytočne veci nekomplikovať a počkať ako sa to vyvinie? som zmätená ..

mondsee

rozumiem ti: áno máš pravdu a ja si to uvedomujem..ale nechcem byť už sama, samota ma ubíja,ale na druhej strane sa zas bojím, že ublížim jemu. je citlivejší..
a je tu ešte niečo, asi pred 7mi rokmi som sa vyspala s jeho bratom, on mu to povedal.. jeho brat na mna hovoril zlé veci, aj ked ma vlastne vôbec nepozná. a tým sa bránil aj on.že mu to vadí,ale že chce byť so mnou,že sa cíti so mnou super. lenže ja sa teraz bojím. stále na to myslím...

mondsee

sorry adam, neželám si, aby si písal do tejto témy. prosím ťa, neuraz sa, ale jednoducho to tak chcem. ďakujem

rozumiem ti

Slecna, Ty nemas problem s tym chlapcom, ale sama so sebou. Nemyslim to v zlom. Len mam dojem, ze samu seba akosi nevies prijat. To nie je dobre. Ak nie si vyrovnana sama so sebou, ako chces byt vyrovnana s niekym inym? To nepojde. Utried si myslienky, vyrovnaj sa sama so sebou, nauc sa byt spokojna tak ako si, so vsetkymi kladmi aj zapormi. Kazdy ich mame :) A potom mozes/budes viest vztah, aky by si chcela, lebo az vtedy bude mat sancu ... vzniknut, prezit.:) vela stastia.

P.s.: az ked vies prijat seba, vies prijat aj inich. a nemusi to nutne platit iba na vztah.

AdamKrt

tak v provom rade si utried myslienky, co vlastne chces. Nerozhodni ludi by si nemali zacinat radsej ani ziaden vztah, iba co ublizia niekomu...

Zisti si co chces a zariad sa podla toho.

mondsee

ked ja už ani sama neviem, čo je správne, čo vlastne chcem ... som hrozne zmätená so všetkého.. deje sa v mojom živote velmi vela zlého ... stále depky ...

mondsee

hej, nevyskúšam neviem.. je zlé , ked už tretí den nášho "vzťahu" myslím takto ..
neviem, pre niekoho to býva problém, ked je chalan mladší od baby ..

slobodnaa

myslím, že vám to nebude klapať. Obaja máte pochybnosti o sebe, budúcnosti atď. Jeden vo vzťahu musí byť ten "ťahúň", silnejší.

slima

mondsee: vyskusaj...je jasne, ze uz od vztahu ocakavas viac, ze si na inom leveli a uz by si chcela aj skusat nieco vaznejsie (byvanie, spolocne dovolenky), ale ak to s nim neskusis, tak potom by si mohla stale rozmyslat ake by to bolo...navyse ten rozdiel nie je az taky velky.