škola

nunulik

myslim že ti s tým tuná nepomôžeme i ked radi by sme ale je tam vela okolnosti faktorov do ktorych mi nevidíme :( mate isto nejakého tutora ročníka alebo odboru... tak chod za ním nech ti poradí pomože alebo nejaký cvičiaci čo si mal mala na cvikách musí tam existovať osoba ktora ti nejak pomôže a dá ti riešenie nie si jediný študent podla mna čo ma takyto problem isto to ešte niekto rieši čo spolužiaci majú tu skusku? alebo niekto známi? nejak sa cez neho musí dať prejsť.Ak sa smiem spytat aka škola je to odbor?

lllll

tak na tomto predmete je jedno či mas tahaky, lebo je to ustna skuska a ked je priprava on odide a ty si mas napisat na papier, ibaze to co mas na papieri ma on na haku a pýta sa uplne iné veci. a to my je novinka že až 4 termin je dekanský, lebo u nas je to fakt 3 termin a žiadna komisia pri tom nieje.... proste čistý bordel !!! a rozrevat sa , alebo robit zo seba debila to nieje moja parketa a u neho take veci nefunguju. a celkovo este som sa nsetretla na nasej skole s profákom na ktoreho by take ničo zabralo , alebo len ja mam taku smolu ...

bibi1234

lllll-kazda skola to ma inak, ale skoro vsade je dekansky az 4. termin, tam sa zide komisia a ta Ta skusa, takze si asi na tom dekanskom este nebola... Uz si sa pokusila aj rozplakat? Na muzov to zabera... a hlavne sa ponizovat, ze nemas logiku, ale snazis sa bojovat... a preco si teda aj Ty neskusis spravit tahaky??? a nechce sa mi verit, ze ked si chodila na prednasky, tak to u neho nezavazi...
ja som si Matematiku c.2. tiez prenasala, potom som uz chodila na doucovavanie a nejak som to zacala chapat a to som si myslela, ze ked idem z gympla, nebudem mat problem... teoria bola u nas tiez tazka...

lllll

bibi1234: a ešte k tomu započtu.. jemu je uplne jedno kolko bodov sme mali zo zápočtu, pretože to on neberie do uvahy mi ideme ku skuske akoby s nulou....

lllll

no problém je v tom že ja ten predmet prenásam z minulého roka, a už som bola na dekanskom. a on čierne termíny nedáva. a bola som už u neho aj na konzultáciach, ale u neho take neplati. on skor ludi co vidi že sa snažia a vedia vyhodi zo skoly.a neháva prejsť ludi čo všetko robia na tahakoch... a okrem toho ma nevyhodil koli tomu že by som nevedela problematiku daného predmetu ale koli matike, čo je dost nefer .... proste on ked som mu začala hovorit k teme mi povedal len : blablabla.... že to ho nezaujíma a zacal mi davat otázky čo ani v žiadnej k nihe neboli vysvetlené a to som prečitala poriadne hrubu knihu .+ skriptá ... a je garantom :/ a v tom vidim problem, a tiež si myslim že oni si všetci kryju chrbty.... fakt neviem čo mam robit, pretože všetky skušky mam porobene na prvýkrát okrem matiky z tej som mala opravnu a teraz sa mi to asi aj vypomstilo ...

bibi1234

0vecka-to zalezi od okolnosti, u nas bezali rozne peticie, lebo z jedneho predmetu si neprenieslo skusku do dalsieho rocnika len asi 20%, samozrejme to bola dobra kamaratka dekana, takze si ju podrzal. Ja som to nasledujuci rocnik nastastie dala(a to nebudem spominat, ze napr.aj ked baba dosla nenamalovana v ciernom, bez nausnic, prstenov, retiazok a bola len trochu navonavkovana, ani si nesadla a uz letela...)a asi 30% kvoli nej nebolo pripustenych k statniciam!!! U nas neexistovalo to, ze by si isiel k inemu na skusku, ku komu si bol priradeny na prednasky, lebo aj do celkovej klasifikacie Ti sli znamky zo zapoctov (co tvorilo cca40% z klasifikacie skusky a on by sa k tomu nemal ako dostat) a tiez Ta nemohol klasifikovat, lebo Ta nemal v systeme a na zaciatku roka sa robila kniha skusok pre vyucujuceho, to by musel ist za nim, aby mu ju pozical... Ale je vela skol, ako taka EUBA, kde by Ti to takto aj mohlo prejst, u nas sa to bralo naozaj vazne...

0vecka

to ze drzia spolu nieje vzdy pravda... uz som sa stretol aj s tym ze mi jeden nedal skusku isiel som za dalsim a ten povedal ze ten prvy je debil a dal mi ju...