sex dolezitejsi ako laska:(((

Príspevok v téme: sex dolezitejsi ako laska:(((
amalinka

s priatelom sme boli spolu rok, mal syna 6 rokov a on cez 30 ja som od neho bola mladsia o 8 rokov, nebyvali sme blizko seba a vyuzil to aj ked som mala pocit ze na neveru nema ani vela casu popri praci a synovi o ktoreho sa staral, no pomahali mu jeho rodicia....vzdy nam spolu bolo dobre nikdy nic nepovedal ze nechce vaznejsi vztah ze to nevydrzi bez sexu...a poslednykrat ma podviedol pravdepodobne len tyzden predtym ako sme mali byt spolu, povedal mi tie najkrajsie veci a ja som vsetkemu uverila, nikdy ani naznak ze mu nevyhovuje nas vztah a potreboval by volnost, ja by som ho nikdy nepodviedla a vedel o tom asi si bol az prilis isty...sex som chcela aj ja lenze s nim, jedine co mi povedal je ze mi nechce ublizovat a ze to tak bude lepsie nemal odvahu sa ani priznat lebo vedel ako mi ublizil, mohol ma nechat tak a uzivat si s inymi radsej a nie mne tvrdit ako ma lubi a kopec inych veci som znechutena ake maju niektori chlapi hodnoty a keby aspon vedli povedat pravdu chcu robit kokotiny sorry za vyraz

tak.

Igor, som chlap, ale nad tvojimi prispevkami len krutim hlavou a radsej nereagujem. len ta poprosim, nehadz vsetkych chlapov do jedneho vreca.

IgorMSG

tik.tik: odpoviem ti len toľko že zlez zo svojho ruzoveho oblacika na ktorom žiješ a daj si dolu ružové okuliare

Odkaz pre admina tohoto fóra: si trápny kok...t to ako mi chceš zablokovať možnosť prispievať na toto fórum ktoré je napísané v sracke zvanej html?

tak.tik

Igor
asi mi nebudes odpovedat ale skusim

si ako saboter ktory si zije svoj sen ale nebojis sa ze budes "dobrovolne" nestastny? co ked niekomu na kom ti moc moc zalezi velice ublizis? co ked znicis jeho city? co ked z cloveka ktore milujes ostane len troska? ako sa budes citit? budes hrdy? viem pri sexe s inou/nym ide len o nahle vzrusenie ktore sa v momente vybije a ostane po nom velmi silny pocit blazenosti no dobry pocit ostava este dlho ...ze

nemusis odpovedat no skus prosim nerezignujem ani v pripade ze si spadol z toho najvzdialenejsieho "marsu" mne staci len trosku dovtipu a pochopim co to hras ....... :-)

IgorGSM

tak.tik: no problem je v tom ze zmyslanie zeny a muza je diametralne odlisne.

muz: zasuka si a tym to konci a vrati sa k rodine

zena: zasuka si a vo vacsine pripadov do toho hned zacne montovat city a z toho plinie rozpad rodiny, deti bez otca, delenie majetku.

Cize z toho vypliva ze muz je viac rodinne zalozeny ako zena.

amalinka

je pravda ze som mu az prilis doverovala, ale chlapi by ste si mohli aj uvedomit ze ked mate normalnu priatelku ktora nema v povahe podvadzat a viete otom vase spravanie dokaze potom velmi ublizit a stratit vztah koli 15 miutovej jebacke(pretoze naviac niekedy naozaj nemate...)asi nestoji za to keby ste len trochu obcas rozmyslali aj rozumom...mimochodom aj ten moj si myslel aky je sexualny borec, ale na svoj vek to az take bohvieco nebolo pre mna, hlavne ze on nestrail ani stipku sebavedomia a ja sa s tym len tazko vyrovnavam

tak.tik

Igor
ale mas aj pravdu a vies jaka tucna by som bola keby som mala stale chut na iny kolac? no obcas obcas si aj odrieknem

tak.tik

Igor Igor

presne presne zobral si mi to z jazyka

zmenim trosku tvoju pointu:

..ked si zena zasu..a s nejakym inym tak to neznamena ze toho svojho nema rada a chce sa s nim rozist ale proste ma chut na ineho ........a pripadne nehody "teda deti" treba hodit tomu sukajovi nech sa stara
NO PROSTE TA NASA ZIVOCISNA LASKA !!!!!
JAK HOVADO

GiovanniX

Igor,nie kazdy chlap je ako ty,vies existuju aj chlapi,ktory rozmyslaju rozumom a nie len vtakom.Ked sa nevies ovladat tak je mi ta uprimne luto,sukaj kolko chces,ale normalna zenska nikdy nebude mat zaujem o teba.
amalinka-nerob si z toho nic,bola to skusenost,aspon nabuduce budes vediet ze nemozes verit len tak kazdemu,doveruj,ale preveruj :)