Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

rain

Ahoj,
prečítal som si to celé a urobila si správnu vec. Hlavné pre teba je, že si povedala pravdu a nerozišla si sa len cez smsku. Je vidieť ako ti na tom vzťahu záležalo, no na to sú potrební dvaja. Zaslúžiš si byť štastná. Prvý krok más za sebou a to ostatné možno príde skôr ako si myslíš...

suns

TrapiMaTo, ides na to ukazkovo :)
tura s kamaratom, nemoze byt nic lepsie :) chvalim :)
drz sa daj vediet co dalej...
(ja s mojim priatelom sme uz druhykrat spolu... on sa na mna po 3 mesiacoch vykaslal (to sme boli este v puberte:) no a po roku sme sa dali znova dokopy... a bude to uz 5 krasnych rokov :)
druhykrat nevstupis do tej istej rieky... - niekedy neplati...
uvidis sama :) chce to cas

TrapiMaTo

vitali

dakujem velmi pekne za povzbudenie :) snazim sa byt silna, odolavam, dufam ze vydrzim,...no a filmik mi uz skoncil, ja idem do postielky, dobru noc :))

vitali

Jeej tak to je super s tou turou!:)
dufam, ze stale mas odhodlanie ho nechať tak a bude ta to dalej drzat:) Moze byt, ze je na tebe taky zavisli, ale i v takom pripade je takyto neverny. Nechaj ho, ty si sa uz trapila dost a teraz je rad na nom. Sam si za to moze. Tak ti drzim palce. Hlavne maj stale pred ocami, ze ty to musis vydrzat za kazdu cenu. Je to tvoja osobna a narocna skuska a stale mysli dopredu, ze ju musis KOLI SEBE zvladnut. Urcite je to velmi dolezite pre tvoj zivot a uz navzdy je to pre teba ponaucenie.

TrapiMaTo

natalia

nic take, sem tam este vola, resp. pise aby som mu dala este jednu sancu, place stale... a ja som dnes ani nemala mobil pri sebe, tak som len nasla 8zmesk. hovorov, urobila som si s kamaratom 5hodinovu turu, teraz uz som taka unavena, ze sa tesim do postele...

TrapiMaTo

tortila:

to dievca je moja velmi dobra kamaratka, one je vlastne frajerkou spolubyvajuceho mojho frajera. Zatial su na izbe oni traja

hmm3434

laska nieje o servise doma.. je to o tom tesit sa na druheho a rozumiet si.. mozem mat caju krasnu bohatu sikulku ale ked tam nieje iskra.. a necitim ze s nou chcem mat deti.. kazdy muz ak povie ze deti nie a tak neberie vas ako konecnu...

verula

Nuž ked nie je s tebov štastný ,tak môžeš spravit bars čo, aj tak nebude štastný ,povedz mu to ,že vieš o tom a porozprávajte sa ,lebo z lútosti by som nebola s nikým.