Krém na vrásky smiechu

Príspevok v téme: Krém na vrásky smiechu
suns

ahojte, mám dosť hlboké vrásky okolo úst. Stále sa totiž smejem... a časom sa mi vytvorili a to mám iba 21. Na oboch stranách..viete mi poradiť niečo, čo by som si aplikovala na tieto miesta a zmiernilo by mi to vrásky? Je ich vidno, aj keď sa neusmievam :( môže to byť krém, gél, čokoľvek.. akákoľvek značka.. skôr niečo overené :) budem veľmi vďačná ! :)

suns

Laura1 - som si ista, ze tvoj zivot je krasne farebny, ba az duhovy :) takychto ludi by mohol byt plny svet, aby sme nemuseli byt neustale pod palbou zleho ludskeho smogu a stresu a tak dalej... :) omega 3 ? citala som tu dnes pomer omega 6 a omega 3 1:4 .. skusim o tom nieco pozriet na nete :)
pre mna je dolezite, aby som bola so sebou spokojna... potom som aj vnutorne vyrovnana a stastna :) dakujem ti :)

Laura1

Ahoj Suns,používam Saloos naturcosmetic boKarité granátové jablko.Je síce na zrelšiu pleť,ale v tenučkej vrstve by Ti mohlo pomôcť.Nerobí alergiu,pleť je jemná.Ráno jedávaj ovsenné vločky,stačí chvíľu povariť 3-4 lyžice ovsenných vločiek asi v 25O ml vody,trochu hrozienok,chvíľu nechať postáť.Do toho nakrájaj jablko,alebo broskyňu, alebo slivky,za hrsť orechov a domácej zaváraniny-napr.jahodový džem.Skús Biosil s obsahom zinku,kys.pantoténovej a oxidu kremičitého.Porozmýšľaj nad užívaním 3-omega lOOOmg.Mali by sme byť zdravé,aby sme mohli prispieť ku kráse a harmónii všetkého okolo nás,aby sme mohli žiť pracovať a pomáhať všetkým tým,pre ktorých sme sa narodili na tento svet.A pritom zachovať svoju integritu a pracovať na sebe.A nechať sa fascinovať hudbou,vedou,históriou,športom...a všetkým ,čo život prináša.No,život je hľadanie a každý má svoju cestu. Zdravím

suns

verula a Laura1 :) krasne ste to napisali :) vazim si to :)
asi ste ma aj dobre vystihli :) velmi rada sa smejem a som optimistka :) okrem toho aj ja mam pehy :P trochu :) ono je velka pravda, co pisete :) a chcem len dodat, ze ak je zena sama so sebou spokojna, az vtedy sa citi aj vnutorne dobre :) ked sa trapim niecim, co sa mi na sebe nepaci, nie som 100% okej.. aj ked, ja niesom typ zeny, co zbada 1 vrasku a uz si sklbe vlasy :P to vobec, skor to beriem s nadhladom :) ale predsalen, ak by to slo zmenit, uvazujem nad tym a hladam riesenie :) nie za kadnu cenu samozrejme... takze dakujem vam za krasne prispevky, aj vy kocky ste urcite so sebou spokojne, lebo to z vas vyzaruje :) konecne sa niekto vie povzniest nad to telesne a vyzvdihnut ine stranky :) drzte sa :) a ďakujem !

Laura1

Ahoj Suns,úsmev otvára srdcia iných ľudí.Ak je plný radosti,lásky,empatie, stáva sa i bez slov emočne inteligentným neverbálnym prejavom facilitujúcim chovanie druhého človeka.Ak sa veľa smeješ,znamená to,že si v spoločnosti dobrých a veselých ľudí a taká si i Ty určite.Zjednodušene povedané -smiech je zdravie.Tvoj smiech je prejavom Tvojej radosti,vnútornej harmónie ,sily a slobody. A to je veľký dar.Pre Teba i pre tých,ktorým ho rozdávaš.Štúdium spevu a hudba Ti dali šancu spoznať iné kvality života,iný rozmer života .Preto -netráp sa vrásočkami a ak Ti je možné,zaoberaj sa spevom ďalej. Zdravím

adka25

ziadny krem alebo gel nepomoze ak su uz vrasky tam. Jedine co mozes zacat robit je pouzivat dobry denny/nocny krem+gel na vrasky ako prevencia. Vrasky patria k zivotu, ja by som sa preto velmi netrapila. Ak ta vsak to velmi trapi, jedine co pomoze je kozmeticka procedura.
Su vsak drahe a musia sa robit pravidelne.

verula

suns , Ja viem , ale ty si take slniečko ako ved aj v tvojom nicku je schovanéé. A mysli nato , že kolko žien má pehy a su krásne , pristane im to každy máme nejakú tú chybičku krásy, jedna by chcela mat plnšie pery , druhá,krajšie nohy ,vlasy,pleť,oči,postavu,atd.. musíme jasne ,že byt ešte krajšie ,pôvabnejšie, ale tá hlavná krása vyžaruje z nás z vnútra, darmo budem krasna s dokonalov postavov ked budem sprostá, drzá,bezočivá,vulgárna. páá a usmievaj sa dalej to je ten najlepší liek.

suns

verula - dakujem :) ved ja viem ze ide o to, aby sme sa citili v pohode a vtedy je jedno, ci mas o par kil naviac, vrasky alebo nie dokonale pery :) ale vies, my zeny na sebe stale chceme nieco zlepsovat :P

verula

A ešte som zabudla dodat , že ak sa stale smeješ to je velmi fajn a vtedy si krasna urcite , nechajme prirodu nech sa postara o to o čo sa má...