Piercing v nose

mrkva_ovocna

si pozrite prispevok Zyxerky ci ako sa vola (ten prispevok najdete na str. 3) ta baba vie o com toci a ma pravdu deti by si nemali aplikovat piercingy ani sami doma, ani v studiu ( to nehovorim preto ze som konzerva - ja sama mam pierc v jazyku a na obidvoch usiach industrial + 8mm tunel ale to nepovazujem za pierc)
vsetko z mojej strany: D
inak nemozem ani citat tieto vase problemy kruci ved ked clovek ten pierc naozaj chce ta mala bolest pri prepichu ho neodradi: D
vsetkym dievcatkam co tuzia po prevrtani nosa: ANO boli to nenormalne:D
konec z mojej strany: ) vela stastia pri prepichu

sandra503

ahoj...dala som si prepichnut u lekara nos...pred tyzdnom...no bol to normalni piersing s malou gulickou na konci..lekar mi to zvnutra ohol aby mi to nemohlo vypadnut...no ale ja teraz ten koniec neviem najst a nevidim ho :(...mohol mi neak vzrast?...pleas piste mi na pokec...na nick: sandyykn ..dakujem

ja_ona

:) ...moja kup si v lekarni titriolej stoji sice 300 korun taka malinka flasticka ale robi zazraky vazne momoze ti hned :-)

:)

mna napríklad do nosa vobec nebolel piercing do nosa..dala som si to urobit u lekára a nebolelo ma to..umrtvil mi nos...dal mi injekciu..a to bolo vsetko...ale to zas je pravda ze nos je najcitlivejsí..co sa tyka toho ako sa zahojí..ja som si dala piercing v lete a este stále to nemám zahojené..takze z toho hladiska do nosa nie je najlepsie :)

leusa

ja som mala piercing asi rok potom som to vybrala a dala som si ho znova lebo mi tam ostala nepekna znacka ale niesom spokojna zavadzia mi len

gena_14

ahojte chcem sa len spitat ze ci ked chcem piercing do nosa mozem mat aj neake trvale nasledky pls odpovecte bo odoise na moj nick na pokeci gena_14

clair

Caute. urcite je lepsie nos prepichnut ako prestrelit. pri streleni sa viacej poskodi vnutro nosa ako pri prepichovani. Mam piercing uz 3 mesiace. vobec som nemala s tym problem. Ked som isla si ho dat do salona, tak som sa bala ze bude strasne boliet, ale prekvapila som sa. Ked niekto uz zazil poriadnu inekciu, tak to je presne to iste, len v nose :)

lucia123

..no ja mam piercing v nose uz 3 roky...nevyberam si ho, lebo sa to zevraj nema a aj by som s tym mala problemy kedze ja mam hacikovy, aby mi nevypadaval...ale coho jedineho sa obavam je, ze po vybrati a zarasteni dierky mi zostane na nose sedy flak, resp.zeleny, kedze mam piercing z chirurgickej ocele...ale zevraj sa to da odstanit s laserom...ma niekto nejake skusenosti??..a jazva po 3 rokoch bude velka???...lebo v buducnosti to v nose mat nechcem, kedze budem chciet byt zienka seriozna :D

som_tu

ja mam percing v nose a mam ho tam uz asi 3 mesiace strasne som ho chcela a mala soms tim aj problemi ale teraz je to ok ani neviem ze ho mam a aj mne v noci vypadaval ale potom som ho tam dla naspet alebo som si to co zarastlo znova prepichla ...a teraz mam taki co mi nevipadne a je to ok len dakedi si ho zachitim a boli to a dakedi sa mi tam taka hrcka spravi a potom to treba cistit ale da sa to teraz to mam ok:)

henyy

caffte....mala som piercing v nose a je to hrozne....problemy pri fukani nosa atd...velakrat mi v noci vypadol a rano som mala problem ho naspet zapichnut,nakolko dierka rychlo zarasta...