Otazka ohladom kondomov

Príspevok v téme: Otazka ohladom kondomov
coloColo

Prajem dobry vecer, chcel by som kohokolvek poprosit o odpoved na otazku ohladom kondomov. Vzhladom na to, ze sme chceli s priatelkou predist stresom pri meskajucich menzesoch, rozhodli sme sa naozaj pravidelne pouzivat pri sexe kondom. Uprimne priznam, ze dovtedy som kondom VOBEC nepouzival a tak som v tomto smere novacik. Prva vec, ktora by ma zaujimala je, ako je to s ich spolahlivostou pokial nedojde k viditelnemu roztrhnutiu. Ako by som to opisal hmmm. Prosto som si vsimol, ze pri nasom sexe mi vzdy po nejakom case ostane na penise zvonku na kondome trosku takej bielej tekutiny. Vyzera to ako semeno, je to priamo na vrchole zaluda, ale kedze v ziadnej sulozi som nedosiel k vystreku, moze ist z mojej strany len o predejakulacnu tekutinu. Aj tak som vsak prekvapeny kolko sa tej tekutiny vzdy na kondome vyskytne, pretoze vzdy po pouziti ho napustime vodou a nevytecie ani kvapka, cize aj keby sa mi predejakulacna tekutina dostala cez nejaky mikroskopicky por v kondome, pochybujem ze by jej uniklo tak vela bez vzniku trhliny. Preto by ma zaujimalo, ci sa moze jednat o pripravok, ktorym je napusteny kondom, resp. ci moze ist o posvovy sekret partnerky alebo nieco take?? vie mi niekto povedat?? pretoze sa to vyskytne pri kazdom jednom styku, ktory mame, a teda by bolo kus blbe, keby kazdy kondom, ktory kupim bol poskodeny. Pytam sa to najme preto, lebo holka to tiez vidi, a potom ma podozrieva ze som do nej vystrekol a ze je deravy kondom. Budem Vam vdacny za vsetky informacie.....

coloColo

dakujem za Vase odpovede, ja som isty cas netusil o co moze ist a ma to prekvapilo, az den dozadu ma napadlo, ze by to mohlo byt nieco z partnerky. musim sa ale priznat ze od poslednej menstruacie sme mali tusim este jeden nechraneny styk, mozno aj dve, takze obavy by aj boli, ale odvtedy uz nikdy. A aj pri tych nechranenych stykoch som si daval velky pozor a kontroloval som si penis, takze tak. Vo stvrtok ma priatelka dostat menzes, tak dufam ze ho aj dostane. Trochu ma stve, ze zatial nema ziadne predmenstruacne priznaky, co inokedy mala uz aj tyzden a viac pred prichodom kramov, ale aj tak verim ze bude dobre. este raz dakujem za rady a prajem prijemny zvysok vecera

niekto

ucinnost antikoncepcnej metody sa udava v pearlovom indexe je to percentualne cislo ktore vyjadruje kolko % zien za rok otehotnie
kondom ma pearlov index 2-15%
pricom 15 je bezne pouzivanie 2 je idealne
to znamena ze pri idealnom uzivani budu 2 zo 100 zien za rok tehotne

en.wikipedia.org

nie je to predejakulacna tekutina takzvane kvapky lasky sluzia na neutralizaciu moc. trubice aby tam spermie prezili

ja sa chranim tymto
www.sexus.cz
je to 10 krat ucinnejsie ako kondom ale zvyknem to kombinovat

palacinka

to je v pohode, toho isteho sme sa zlakli aj my s priatelom, ale to je len spominany sekret, ktory vylucuje partnerka