Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

Lily333

Ja mam 160 a 67 kg chcela by som mat 60kg,do februara dufam ze sa mi to podari nie ako vcera na veceru trdelnik fuj tak som sa prezrala idem jest len ryzu kuracie maso biele jogurty zeleninku.Len musim pridat aj pohyb ale neviem co nemam to rada a nemam skym hanbim sa uz sama za seba Miery mam 95-80-105

bebaa

Michaelkkax ahoj, mala by si celkove zmenit jedalnicek, ziadne vyprazane mastne jedla a sladkosti by sa tiez nemali jest.ale ja by som nevydrzala bez sladkosti :D preto cvicim kazdy den cca 40min. na eliptickom trenazeri a zajdem si aj na zumbu obcas.takto som pred rokom schudla asi 8 kil z toho 3 som uz stihla aj naspat nabrat cize zase zacinam na sebe makat :))

Michaelkkax

Mám 160 CM.. a vážim 59kg .. chcela by som schudnúť aspon 8 kg :) .. do týždna chodím na aerobik 2krát .. trvá to hodinu :) stačí to ? alebo mám vynechať aj sladkosti a nezdravé jedlo ???

bebaa

ahojte.
- bodkka - chcela som sa spytat ze ako vyzera ta glukoza.To je ten hroznovy cukor? a to si kolko davas na rano?
Chcela by som schudnut do 3.12. na 53kg.Teraz mam 172cm a 60kg.Doma mam elipticky trenazer ale neviem ako dlho nan cvicit ale asi hodinu denne budem. Nejake typy na dobre dietne jedlo? moj mail je carmentica@azet.sk tak mi kludne napiste.budem len rada.Inak ja som z BB tak ak niekto je tiez mozme chudnut spolu.do fitka a tak nejake rady a podporovat sa navzajom :)) ahojte

bodkka

ahojte baby akurat dnes som sa s priatelom smiala na tom ze konecne! od zajtra chudnem/aj on/.kedze nie som moc fanusik diet a malokedy sa mi podari vypotit tuky z tela, po vzhliadnuti tejto diskusie som nemohla nevstupit...u mna osobne su to vacsinou fazy ked vela vela cvicim a vela zdraveho papam a potom zrazu potrebujem hresit :D /aj niekolko tyzdnov/ ale!!! OD ZAJTRA CHUDNEM!!!mam 170cm a vaha mi kolise no priemer je 65...cielova by mohla byt 60 ale hlavne sa chcem spevnit a to je ta najvacsia drina :D mam vyhodu ze sladke ma uz istu dobu obchadza co je priam neuveritelne ale za to asi vdacim GLUKOZE...pijem ju kazde rano zamiesanu vo vode...skvele "zobudi" telo a postupnim uzivanim prechadza chut na sladke/u priatela 200% uspesnost/. Tak mala rada na uvod pre tie ktore sa nevedia zbavit na nechutne sladku cokoladu plnu tukov!!!

lemonka

iwuš93 mam 160 cm a 48 kil, preto hovorim, ze chcem skor schudnut v centimetroch, lebo vaha sa moze zdat niekomu dost mala, ale mam aj trochu sunky v bokoch a na bruchu, co som predtym nemavala a chcem si vypracovat pekne brucho. Lebo aj niektore nohavice, co som nosievala su mi teraz dost natesno a vyzeram v nich ako jaternica:)
ale nebojte sa, nie som ziadna anorekticka:))
a miery 80(uff)-65-86

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Od dneska chudnem - Fórum - ZDRAVIE.sk