Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

TrainingBoy

tak sa zbav vsetkych sladkosti a mame povedz nech pre teba nevari, budes si pripravovat jedlo sama ... tazko sa chudne ked ta pokusaju same dobroty. Pripravuj si nieco menej chutne a ani nebudes mat taku chut zjest vela.

Joan11

jaCHCEM57kg

presne tak, treba jest 4-5x denne v malých porciách, vtedy sa vraj metabolizmus dokáže správne naštartovať, i keby to malo znamenať mierny príbytok na váhe.. ono vraj, keď si na to telo zvykne, tak to pôjde..
mojou však chybou je, že ráno sa donútim jesť, ale potom začnem mať chuť na všeličo iné
zvykla som jedávať 3x denne a to dosť veľa, medzi jedlami rôzne somarinky..
sladkosti, to je môj najv. problém a mamina kuchyňa..
je dobrá kuchárka, ale samé nezdravé vyprážané jedlá a ešte pred 12 hodinou a má neustále k dispozícii sladkosti
viem zjesť naraz aj polovicu makovníka zo supermarketu, nie že by mi extra chutil, ale podvedome akosi milujem všetko na sladký spôsob :)
asi to mám z detstva - sebaodmena
veľmi sa hnevám, strašne ma to rozptyľuje

na55kg

jaCHCEM57kg : no tak držím palce , ale mala by si jesť aspon 4 krat denne lebo potom si tvoj organizmus vela uloži .. Ved napr .. ked nie si hladná tak si len odhrízni z jablka , banána.. a bude to lepsie :)

jaCHCEM57kg

rada by som sa k Vam teda pridala, mam 170cm a 63kg, chcela by som ist aspon na tych 57kg.
chcem sa spytat, ci neviete, ci je nutne jest 4-5x denne, lebo nikdy som rano neranajkovala a hlad na mna pride az vecer... -vzdy ked som nasilu mala ranajky, desiatu, obed, olovrant, veceru-aj ked v malych davkach, vzdy som len pribrala a neschudla...

na55kg

joan11 : no ano mienim tu prispievať pravidelne.. Ja som vzdy citala clanky o chudnutí ale nikdy som nezacala chudnut tak som si rano povedala KONIEC a zacala som chudnut .. Tak ja jem tak 4-5 krat denne malé porcie !!! a cvicím. nejem sladké a tak by mal vyzerať moj režim :)

Joan11

to \"na55kg\"
Ahoj, ak vydržíš tu prispievať pravidelne, rada sa pridám, každý deň si hovorím, že začnem chudnúť, ale je to hooršie a horšie.. dokonca som sa prichytila, že sa mi najlepšie čítajú články o chudnutí, keď pri tom jem nejaké tie moje dobroty ://
meriam 160cm, vážim cca 60 kg.. mala som kedysi 53
to je mojím snom, len neviem ako sa vzchopiť, pretože som stále unavená a preto jem
začala som trpieť na bulímiu, NAšťASTIE som s tým nedávno sekla a aj keď sa prejem a jem nezdravé, kašlem na zvracanie. nikdy viac..
chvalabohu to neprerástlo do žiadnej vážnejšej formy.. jednoducho som si povedala, \"teraz zjem, čo mi hrdlo ráči, však to potom vyzvraciam\" - ALE JE TO PORIADNA HLUPOST
niet nad zmenu životného štýlu
uvítala by som nejakú podporu...
ako si predstavuješ svoj režim?

Kenty

Ja som začala od včera. Normálka .. cvičenie, ale poctivé cvičenie. Žiadne diety lebo tie sú na prt. Jem v podstate normálne len to obmedzín. Som vegetarián takže o niečo to je ľahšie. Musím sa priznať aj môj sen je mať aspoň 55 kg. No nepriznám sa koľko vážim teraz :D Drž sa!