Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

davidoff

ale ešte jednu dávku treba. Zboku to je krásne, len ešte by to chcelo kúsok plnšie spredu tým že tú spodnú mám extrémne velkú. Veď uvdidím čo mi povie doktor, samozrejme to nechám na neho, ako povie ON tak bude :)) Mudr. Červeň - môj plastický chirurg čo mi zmenil život :DDDDDD

Zuleko

Davidoff
Ty budeš jedna bohyňa!!Krásne su tie pery:-))a Tá posledná fotka hotová modelka:-))No vidím to tak,že si prosím od priateľa na narodeniny aj ja aquamid:-)))Ďakujem za foto!!

davidoff

Baby poslané. Je to super, zboku je to krásne, spredu to je len málinko vidno, takže ešte pôjdem na jednu dávku o mesiac 28.12 :))

peta11

Davidoff prosim ťa pošleš aj mne foto? Aj ja rozmyšlam nad týmto a chcela by som to vidieť :-) Ďakujem peta1145@azet.sk
Ps: ak nevadi možeš aj noštek :-)

Zuleko

Davidoff
Ak budeš tak dobrá pošleš aj mne,ja určite chcem ísť na zväčšenie pier no neviem akým spôsobom:-))

zulekoke@gmail.com Ďakujem!!:-)