Boj proti sladkostiam

Príspevok v téme: Boj proti sladkostiam
zufalka9

ahojte, dnesny den ma dorazil, zjedla som tolko sladkosti, ze mi je este teraz zle, som strasne zavisla na sladkom, stale sa prezieram, aj ked nemam chut a potom mam strasne vycitky, neviem si pomoct,milujem tu chut, ale cokolady mi priniesli 5kg:-(...niekedy si pripadam ako nepricetna,vyjem vsetky zasoby alebo si nakupim plny kosik cukroviniek...mate aj vy take problemy? mozeme sa motivovat a spolu s tym prestat:-D alebo by som bola rada ak by aj niekto napisal,ze ako sa mu dari bojovat proti sladkemu:-D...viem len,ze ak nas bude viac,mozeme to zvladnut:-D

aliss02

Neboj sa určite to zvládneme keď sa budeme podporovať. Musíme si to sladké dopriať občas ako za odmenu a fakt si to vychutnať pretože s prepáčením keď to už tak musím napísať tak mi to sladké priam žereme ... hnusný výraz.. ale je to tak... Ja mám 19. Takže hlavu hore a vydržíme toho priateľa by si si mohla dať ako motiváciu určite by si ho chcela prekvapiť novou - lepšou postavou... ja mám motiváciu prekvapiť moju rodinu keď sa vrátim domov na Vianoce.. a nechcem určite aby boli zhrození ako vyzerám po vyše pól roku takže.. zufalka.. nebuď zúfalá a zvládneme to napíšeme si sem vždy keď sa nám bude dať ako sme sa držali :)

zufalka9

ked ja som asi beznadejny pripad,ale ja sport nejako nemusim,akurat tak prechadzky alebo cvicenie pri mojej oblubenej hudbe,vlastne ja sa cudujem,ze pri mojej zivotosprave a nulovom pohybe este vobec prejdem cez dvere,xi...ked ja mavam aj take dni,ze stale myslim na sladke a niekedy zjem aj to,co by som za inych okolnosti nezjedla...uz sa aj pred priatelom hanbim,lebo on neje sladke a ja ako nejaky pazravec stale len zeriem,vobec nemam pevnu volu a to ma najviac stve a tie vycitky joj,aj dnes sa mi bude tazko zaspavat,lebo som to zasa prehnala,joj,ja viem,ze to je v hlave,niekedy mi to sladke az tak nechuti a ani si ho nevychutnam,no aj tak ho zozeriem,ja sa proste sama nechapem,no dufam,ze ked sa budeme podporovat,tak to zvladneme...ja mam 21 a ty?

aliss02

ach tá nuda tak to teda viem čo je.. a u mňa je aj to hlavnou príčinou prečo som sa tu rozjedla pretože doma som bola zamestnaná celý deň a večer keď som mala čas tak som ani len nepomyslela na sladkosti lenže tu mám strašne veľa času a keď sa nudím.. čo je dosť často tak premýšľam.. hm.. čo by som si také dala. Takže snažím sa to zahnať aj tím, že idem behať alebo idem na stepper.. a potom nemám chuť na nič lebo som zničená. Mne ešte veľmi pomáha keď si dám kávu. A neboj sa ja som presne ten prípad, že celý deň skvelé a večeru by som aj klince zjedla a snažím sa fakt to obmedziť ale keď vidím koľko vyjedajú deti tak je to dosť ťažké. Neboj sa zvládneme to . .. ozaj koľko máš rokov?

zufalka9

jej,som rada,ze v tom nie som sama,len ja mam taky problem,ze aj ked len troska ochutnam,u mna sa to nastartuje a nemozem prestat,proste vyjem vsetko,co je po ruke,stve ma,ze nemam pevnu volu:-(,uz som si kupila aj chrom,ale myslim,ze to nepomaha...ja niekedy jem aj z nudy a to najviac neznasam a potom kvoli vycitkam nemozem ani spat,a ked sa aj zdrzim a nezjem sladke,tak mi to pride nespravodlive,ze npr. brat sa preziera a ja nemozem...a este mam taky problem,ze cely den vydrzim-v pohode a vecer sa uplne prezeriem a najhorsie,ze mne z toho uz ani zle nie je,telo si asi zvyklo,xi

aliss02

zufalka9: Ahoj ja presne viem o čom hovoríš ako keby som čítala svoj príspevok. Ja keď som bola doma tak som papala sladkosti tiež ale papala som ich s mierou. Lenže teraz som v Anglicku a ako som sa sem dostala tak neviem prečo ale mám na ne ešte väčšiu chuť.. a tiež sa mi stane, že idem do obchodu a kúpim si kopu sladkostí a potom to jem v izbe.. ale následne mám výčitky svedomia a hnevám sa sama na seba, že som zarobené peniaze radšej kludne mohla investovať do niečoho lepšieho, že som si za to mohla kúpiť niečo na seba. Tak snažím sa s tím bojovať s ovocím, alebo občas mi aj pomáhala keď som sa napila nejakého ovocného džúsu ale riedila som si ho s vodou. Alebo mám veľmi rada aj kombináciu bieleho jogurtu s nastrúhaním jablkom, medom, kakaom alebo s bebe keksami proste biely jogurt na všetky spôsoby.. alebo aj s polysterénovými chlebíčkami minulé leto som si to dala aj o jedenástej v noci keď som mala chuť na sladké a pekne som schudla. Niekedy si dám kakao... viem, že toto všetko nie je až také super pri chudnutí ale je to vždy lepšie ako zjesť na posedenie plno keksíkov a čokolád. Pred dvoma dňami som si už povedala stop.. a zatiaľ sa mi darí.. takže uvidíme ako sa bude dariť ale musím to vydržať pretože inak mám veľmi zdravú životosprávu a keď sa mi toto podarí tak nebudem mať problém zhodiť kilá, ktoré som tu pribrala. Takže sa pridávam a budeme sa podoporovať.. aj keď určite si nemôžeme odrieknuť sladkosti navždy pretože potom príde jeden deň keď budeme schopné zjesť ešte viacej takže radšej každý deň jednu ráno.. pretože to tak neuškodí do večera sa to spáli...ale určite nie večer.. .. :) takže hor sa do toho :)